Skystasis skalbiklis L’ARBRE VERT SENSITIVE, 1,5 l, 33 skalb.

4,49 

Neturime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.):
- Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos atskiru susitarimu.
- Paštomatuose „Venipak“. Kaina – 1,99 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
- Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.
* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Skystasis skalbiklis L’ARBRE VERT SENSITIVE, 1,5 l, 33 skalb.

Idealiai tinka visos šeimos skalbiniams, įskaitant kūdikių skalbinius, efektyviai skalbia tiek baltus, tiek spalvotus drabužius. Šis skalbiklis suteikia galimybę reguliariai plauti kūdikio drabužius kartu su visos šeimos drabužiais sumažinant sudirginimo riziką.

L’ARBRE VERT produktai sukurti siekiant sumažinti alergijos riziką net ir pačią jautriausią odą turintiems žmonėms.                                                                                               
– Savo sudėtyje neturi optinių baliklių, glikolio eterių, ftalatų ir dažiklių. – Hipolerginis, išbandytas su jautrią odą turinčiais žmonėmis. – Produkto formulė netestuota su gyvūnais.
Dozavimo ir naudojimo instrukcijos: Prieš plovimą atsparios dėmės turėtų būti valomos atskirai. Esant kietam vandeniui, medžiagos susitraukia. Rekomenduojama naudoti minkštiklį siekiant patogesnio nešiojamo jautrios odos atveju. Visuomet naudokite audinių minkštiklius be didelio kiekio kvapiklių ir be jautrinančių medžiagų.

Mašininis plovimas: Skalbinių apkrovos sudarančios 4,5 kg, žr. toliau pateiktą lentelę; skalbinių apkrovos didesnės nei 6 kg, kiekvienam kilogramui pridėkite po papildomus 15 ml skalbiklio. Esant perpus mažesnei skalbinių apkrovai dozes padalinkite pusiau.

Plovimas rankomis: rekomenduojamas ypatingų audinių drabužiams, pagamintiems iš vilnos ar šilko. Įsitikinkite, kad drabužiai tinkamai nuskalauti.
SUDĖTIS pagal skalbimo priemonių taisykles 648/2004/CE): Nuo 5% iki 15%: anijoniniai paviršiaus agentai, nejoniniai paviršiaus agentai. Mažiau nei 5%: muilas, polikarboksilatai. Kvapai.
ATSARGIAI! ĮSPĖJIMAS: sukelia smarkų akių dirginimą. Laikykite vaikams neprieinamoje vietoje. PATEKUS Į AKIS: Atsargiai plauti vandeniu kelias minutes. Išimti kontaktinius lešius , jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Jeigu akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją. ATSITIKTINIO SUVARTOJIMO ATVEJU: Nedelsdami kreipkitės į gydytoją.

Laikymo temperatūra: nuo 4°C iki 25°C.

Gamintojas: Novamex

Kilmės šalis: Prancūzija

Platintojas UAB „Paslaugų idėja“, Europos pr. 69, LT-46333 Kaunas, tel. (8 37) 391 111.

Informacija dėl produktų sudėties

Elektroninėje parduotuvėje nurodyta produktų sudėtis gali būti keičiama. Naujausias sudėčių sąrašas yra ant Jūsų įsigyto produkto pakuotės. Jei internete nurodyta produkto sudėtis skiriasi nuo pateiktos ant pakuotės, vadovaukitės sąrašu, esančiu ant pakuotės. Už produkto sudėtį atsako gamintojas. Gamintojas: žr. ant pakuotės.

Informacija dėl produktų išvaizdos

Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Originalių produktų spalvos, užrašai, parametrai, matmenys, dydžiai, funkcijos, ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip nei realybėje. Jei nerandate opcijos prekės spalvai ar formai pasirinkti, tuomet ji bus parenkama atsitiktine tvarka.

Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 657 88868 arba el. paštu eprekyba@svarosprekes.lt

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas