Purškiamasis oro gaiviklis AROLA 4IN1, 300 ml

3,19 

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 39 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.) :

  • Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos taikant 50,00 Eur pristatymo mokestį, pristatymo terminas derinamas atskirai.
  • Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
  • Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.

* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Purškiamasis oro gaiviklis AROLA 4IN1, 300 ml

Unikali kvapų kompozicija suteiks Jūsų kambariams gaivumo ir malonaus aromato. Naudojimas. Prieš naudojimą gerai suplakite. Purkškite nukreipę antgalį aukštyn ir laikydami atokiau nuo savęs. Nepurkškite ant odos, drabužių ar maisto. Tinka naudot nuo pagaminimo datos, nurodytos ant pakuotės.

Sudėtis: Aqua, Butane 15-30%, Propane <5%, yra kvapu, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Limonene, Hexyl Cinnamal, Buthylphenil, Methylpropional, Linalool.

Pavojinga. Ypač degus aerozolis. Slėginė talpykla. Kaitinam gali sprogti. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių, karštų paviršių, žiežirbų, kaitros arba kitų degimo šaltinių. Nerūkyti. Nepurkšti į atvirą liepsną arba kitus degimo šaltinis pat nedeginti net panaudoto. Stengtis neįkvėpti dujų/aerozolio. PATEKUS Į AKIS: atsargiai plauti vandeniu kelias minutes. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti, toliau plauti akis. Laikti gerai vėdinamoje vietoje. Saugoti nuo saulės šviesos. Nelaikyti aukstesnėje 50C/122°F temperatūroje. Sudėtyje yra 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-Octanhydro-2,3,3,8-tetramethyl-2-naphthyl)ethan-1-one, Metylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone.

Gamintojas: žr. ant pakuotės.

Dėl galimų sudėties ir ingredientų pakitimų atsakingas gamintojas. Rekomenduojame produkto sudėtį tikrinti ant gaminio pakuotės.

 

 

 

Brand

General Fresh

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas