Purškiamasis oro gaiviklis AROLA 4IN1, 300 ml

3,19 

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 39 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.) :

  • Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos taikant 50,00 Eur pristatymo mokestį, pristatymo terminas derinamas atskirai.
  • Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
  • Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.

* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Purškiamasis oro gaiviklis AROLA 4IN1, 300 ml

Unikali kvapų kompozicija suteiks Jūsų kambariams gaivumo ir malonaus aromato.
Naudojimas. Prieš naudojimą gerai suplakite. Purkškite nukreipę antgalausty laikydami atokiau nuo savęs. Nepurkškite ant odos, drabužių ar maisto. Tinka naudoti 38 menesius nuo pagaminimo datos, nurodytos ant pakuotės. Sudėtis: Aqua, Butane 15-30% Propane <5% yra kvapu, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Benzyl Salicylate, Butyphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Geraniol, Linalool, Hexyl Cinnamal, Limonene.
Pavojinga. Ypač degus aerozolis. Slėginė talpykla. Kaitinama gali sprogti. Jei reikalinga gydytojo konsultacją, su savimi trekte produto talpyklą ar jo etiketę. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Laiky atokiau nuo silumos šalinių, karštų paviršių, žiežirbų, atviros liepsnos arba kitų degimo šaltinių Nerūkyti. Nepurkšti į atvirą liepsną arba kitus degimo šaltinius. Nepradurti ir nedeginti net panaudoto. Stengtis neįkvėpti dujų ir aerozolio. PATEKUS AKIS: atsargiai plauti vandeniu kelias minutes. Išimt kontaktinius leis jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Laikyti gerai vėdinamoje vietoje. Saugoti nuo saulės šviesos. Nelaikyti aukštesnėje kaip 50 °C/122°F temperatūroje. Sudėtyje yra Melychloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone. Gali sukelti alerginę reakciją.

Gamintojas: žr. ant pakuotės.

Dėl galimų sudėties ir ingredientų pakitimų atsakingas gamintojas. Rekomenduojame produkto sudėtį tikrinti ant gaminio pakuotės.

Brand

General Fresh

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas