Dėmių valiklis KOSLITA, 500 ml

2,20 

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 39 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.) :

  • Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos taikant 50,00 Eur pristatymo mokestį, pristatymo terminas derinamas atskirai.
  • Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
  • Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.

* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Dėmių valiklis KOSLITA, 500 ml

Paskirtis: efektyviai pašalina net sunkiai išplaunamas ir įsisenėjusias dėmes, tokias kaip raudonojo vyno, arbatos, kavos, žolės, purvo ir kitas. Tinka valyti baldų minkštąsias dalis, automobilių salonus ir įvairias kilimines dangas. Jame nėra chloro, dėmės valomos dėka sudėtyje esančio aktyviojo deguonies. Švelni dėmių šalinimo priemonė atgaivina ir išsaugo spalvas valant daugybę kartų.

Naudojimas: Pradžioje reikia pabandyti valiklį mažai matomoje vietoje. Kilimą ar baldų minkštąją dalį išsiurbti su siurbliu. Užpurkšti ant dėmės, palaikyti 5 min. Pavalyti ar švelniai patrinti valomą vietą šepečiu ar kempine. Esant būtinybei veiksmą pakartoti. Dėmesio! Neleisti išdžiūti, nuvalyti vandeniu sudrėkinta kempine. Nepilti ant metalinių detalių. Nenaudoti valyti dėmes iš šilkinių audinių ir rytietiškų kilimų.

Sudėtis: mažiau kaip 5 % deguonies pagrindo balinimo priemonių, < 5 % nejoninės paviršinio aktyvumo medžiagos,  < 5 % amfoterinės paviršinio aktyvumo medžiagos, < 5 % anijoninės paviršinio aktyvumo medžiagos,  < 5 % fosfonatų, kvapnioji medžiaga, Linalool.

Sauga: Atsargiai. Sukelia smarkų akių dirginimą. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją. Turinį/talpyklą šalinti į atliekas pagal nacionalinius reikalavimus.

Laikymas: Kambario temperatūroje, sausoje patalpoje, originalioje gamintojo taroje. Tinkamumo naudoti terminas nurodytas ant pakuotės.

Įpakavimas: 500 ml plastikiniame butelyje su purkštuku.

Gamintojas: žr. ant pakuotės.

Dėl galimų sudėties ir ingredientų pakitimų atsakingas gamintojas. Rekomenduojame produkto sudėtį tikrinti ant gaminio pakuotės.

Brand

Koslita

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas