3 už 2 KAINĄ! Koncentruotas indų ploviklis HANDY POWER, 3 vnt. x 500 ml

5,95 

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.) :
  • Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos taikant 50,00 Eur pristatymo mokestį, pristatymo terminas derinamas atskirai.
  • Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
  • Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.
* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Koncentruotas indų ploviklis HANDY POWER, 3 vnt. x 500 ml

Dozavimo informacija. Užtenka vieno paspaudimo – 2 ml ploviklio 5 l vandens. Indus su pridžiuvusiais nešvarumais palikite keletą minučių mirkti – į 1 l vandens pilkite 5 ml ploviklio. Išplovę indus išskalaukite vandeniu.

Sudėtis: 5–15 % anijoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, < 5 % nejoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, amfoterinių aktyviųjų paviršiaus medžiagų. Yra kvapų, Citral, Limonene, Linalool, fermentų (genetiškai modifikuotų), konservantų (Methylisothiazolinone, Benzisothiazolinone).

ATSARGIAI. Sukelia smarkų akių dirginimą. Gali sukelti alerginę odos reakciją. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Mūvėti apsaugines pirštines/naudoti akių (veido) apsaugos priemones. PATEKUS ANT ODOS: plauti dideliu vandens kiekiu. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Turinį/talpyklą išpilti (išmesti) į įteisintą atliekų šalinimo įmonę. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę.

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas