Milteliai nuoviroms tirpinti ŪLA, 100 g

1,40 

Neturime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 39 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.) :

  • Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos taikant 50,00 Eur pristatymo mokestį, pristatymo terminas derinamas atskirai.
  • Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
  • Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.

* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Milteliai nuoviroms tirpinti ŪLA, 100 g

Paskirtis: tirpinti nuoviras iš emaliuotų ir metalinių indų, plastikinių virdulių, kaitinimo elementų. Balti kristaliniai milteliai lengvai tirpstantys verdančiame vandenyje.

Sudėtis: neorganinė rūgštis.

Naudojimas: Vienam litrui vandens įpilti 50 g (4 šaukštus) miltelių. Tirpalą supilti į valomą indą (užpilti ne daugiau kaip 2/3 indo tūrio) ir virinti 10-15 min. Storą nuovirų sluoksnį tirpinti užvirinant paruoštą tirpalą pakartotinai 2-3 kartus. Ištirpinus nuoviras, indus gerai išplauti, įpilti švaraus vandens ir dar kartą užvirinti.

Sauga: Atsargiai. Sukelia smarkų akių dirginimą. Dirgina odą. Kenksminga vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Saugoti, kad nepatektų į aplinką. PATEKUS ANT ODOS: Nuplauti dideliu kiekiu muilo ir vandens. PATEKUS  Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją. Talpyklą išmesti i atliekas pagal nacionalinius reikalavimus.

Laikymas: vėsiose, sausose patalpose. Tinkamumo naudoti terminas nurodytas ant pakuotės.

Kilmės šalis: Lietuva

Brand

Ūla

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas