Namų kvapas su lazdelėmis SETABLU ANTI TABACCO, 125 ml

5,30 

Produkto kodas: 8059174596170 Kategorija:

Neturime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.) :

  • Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos taikant 50,00 Eur pristatymo mokestį, pristatymo terminas derinamas atskirai.
  • Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
  • Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.

* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Namų kvapas su lazdelėmis SETABLU ANTITABACCO

Naudojimas. Atsukite dangtelį ir įdėkite medines lazdeles. Palaukite, kol lazdelės sugers skystį ir paskleis malonų kvapą kambaryje. Maždaug kas 7 dienas apverskite lazdeles, kad kvapas būtų intensyvesnis. Venkite tiesioginio kontakto su oda.PAVOJINGALabai degūs skystis ir garai. Kenksminga vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus.

Sudėtyje yra Linalyl acetate, Citronellol, Coumarin, 1-(1,2,3,4,6,7,8,8a-octahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naphthyl)ethan-1-one. Gali sukelti alerginę reakciją. Turinį/talpyklą išpilti (išmesti) pagal savivaldybės reikalavimus. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių, karštų paviršių, žiežirbų, atviros liepsnos ir kitų uždegimo šaltinių. Nerūkyti. Talpyklą laikyti sandariai uždarytą.

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas