Oro gaiviklis su lazdelėmis SETAHOME ROSSO INTENSO, 200 ml

9,99 

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.):
- Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos atskiru susitarimu.
- Paštomatuose „Venipak“. Kaina – 1,99 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
- Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.
* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Oro gaiviklis su lazdelėmis SETAHOME ROSSO INTENSO, 200 ml

Naudojimas. Atidarykite dangtelį ir įkiškite lazdeles. Palaukite, kol jos sugers skystį ir patalpoje paskleis malonų kvapą. Norint didesnio kvapo intensyvumo maždaug kas 7 dienas apverskite lazdeles aukštyn kojomis, vengiant tiesioginio sąlyčio su oda. Skystis gali pažeisti bet kokios rūšies medžiagas ir baldus. Nedelsdami išvalykite išsiliejusį produktą.

PAVOJINGA. Labai degūs skystis ir garai. Turinį / talpyklą išpilti (išmesti) pagal vietoje galiojančias taisykles. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių, karštų paviršių, žiežirbų, atviros liepsnos ir kitų uždegimo šaltinių. Nerūkyti. Mūvėti apsaugines pirštines / dėvėti apsauginius drabužius / naudoti akių (veido) apsaugos priemones. Gaisro atveju: gesinimui naudoti gesintuvą. Talpyklą laikyti sandariai uždarytą. Sudėtyje yra Lime oil distilled. Gali sukelti alerginę reakciją.

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas