Automobilių oro gaiviklis GENERAL FRESH AROLA NEW CAR, 5 ml

2,90 

Neturime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 35 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.):
- Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos atskiru susitarimu.
- Paštomatuose „Venipak“. Kaina – 1,99 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
- Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.
* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Automobilių oro gaiviklis GENERAL FRESH AROLA NEW CAR, 5 ml

Automobiliu, oro gaiviklis. Su kruopščiai atrinktomis kvapu kompozicijomis, kurios palaipsniui išsiskiria ir taip suteikia ilgalaikį poveikį.

Naudojimas: Išimkite produktą iš pakuotės. Atsukite medinį dangtelį, ir nuimkite plastikini kamštelį. Užsukite medinį dangtelį, ant buteliuko ir pakabinkite, atokiau nuo bet kokių, paviršių. Norėdami suaktyvinti kvapą, apverskite buteliuką ir palaikykite 3-6 sekundes. Pakartokite šį veiksmą kas kelias dienas. Neišpilkite skysčio, kad nepažeistumėte pavirsių. Jei taip nutiks, nedelsdami nusausinkite pavirsių, Gamintojas atsisako visos atsakomybės už galimus nuostolius, patirtus dėl šių nurodymų ar įspėjimo, nesilaikymo.

Atsargiai. Degūs skystis ir garai. Gali sukelti alergine odos reakcija. Gali sukelti mieguistumą arba galvos svaigimą. Kenksminga vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpykla ar jo etikete. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Laikyti atokiau nuo šilumos, šaltinių, karstų, paviršių, žiežirbų, atviros liepsnos ir kitų uždegimo šaltinių. Nerūkyti. Stengtis neįkvėpti garų, PATEKUS ANT ODOS: plauti dideliu vandens ir muilo kiekiu. (ĮKVEPUS: išnešti nukentėjusį į gryną orą; jam būtina patogi padėtis, leidžianti laisvai kvėpuoti. Pasijutus blogai, skambinti (APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ) kreiptis į gydytoją. Jeigu sudirginama oda arba ja išberia: kreiptis i gydytoja. Turinį/talpyklą išpilti (išmesti) į nustatytą, atliekų surinkimo vietą pagal vietinius reikalavimus. Sudėtyje yra 1-methoxy-2-propanol, Benzyl Salicylate, Linalool, Eugenol, Linaly| acetate, Allyl (cyclohexyloxy) acetate, 4-tert-butylcyclohexyl acetate, Coumarin, d-Limonene, reaction mass of 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-octahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naphthyl) ethan-1-one and 1-(1,2,3,4,6,7,8,8a- octahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naphthyl)ethan-1-one and 1-(1,2,3,5,6,7,8,8a-octahydro-2,3,8,8-tetramethyl- 2- naphthy/)ethan-1-one, a-hexylcinnamaldehyde, Piperonal, Nerol.

Platintojas UAB “Paslaugų, idėja”, Europos pr. 69, LT-46333 Kaunas, Tel. +370 (37) 391 111.

Informacija dėl produktų sudėties

Elektroninėje parduotuvėje nurodyta produktų sudėtis gali būti keičiama. Naujausias sudėčių sąrašas yra ant Jūsų įsigyto produkto pakuotės. Jei internete nurodyta produkto sudėtis skiriasi nuo pateiktos ant pakuotės, vadovaukitės sąrašu, esančiu ant pakuotės. Už produkto sudėtį atsako gamintojas. Gamintojas: žr. ant pakuotės.

Informacija dėl produktų išvaizdos

Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Originalių produktų spalvos, užrašai, parametrai, matmenys, dydžiai, funkcijos, ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip nei realybėje. Jei nerandate opcijos prekės spalvai ar formai pasirinkti, tuomet ji bus parenkama atsitiktine tvarka.

Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 657 88868 arba el. paštu eprekyba@svarosprekes.lt

Rekomenduojame Jums

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas