Oro gaiviklis SETAHOME AUTOMATICO FRESCO LINO, 250 ml

2,75 

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.):
- Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos atskiru susitarimu.
- Paštomatuose „Venipak“. Kaina – 1,99 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
- Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.
* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Oro gaiviklis SETAHOME AUTOMATICO FRESCO LINO, 250 ml

Suteikia malonų kvapą net iki 60 dienų. Prieš naudojimą gerai suplakti. Nenaudoti gaiviklio ant audinių.

PAVOJINGA. Ypač degus aerozolis. Slėginė talpykla. Kaitinama gali sprogti. Sukelia smarkų akių dirginimą. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių, karštų paviršių, žiežirbų, atviros liepsnos ir kitų uždegimo šaltinių. Nerūkyti. Nepurkšti į atvirą liepsną ar kitus degimo šaltinius. Nepradurti ir nedeginti net panaudoto. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Saugoti nuo saulės šviesos. Nelaikyti aukštesnėje kaip 50 °C / 122 °F temperatūroje. Produktą ir pakuotę šalinti pagal vietinius ir nacionalinius reikalavimus. Tyčinis piktnaudžiavimas sąmoningai koncentruojant ar įkvepiant turinį, gali būti žalingas arba mirtinas. Tinka naudoti iki datos, nurodytos ant flakono dugno po raidžių EXP.

Ingredients: Alcohol, Butane, Isobutane, Propane, Parfum

 

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas