Universalus valiklis ŪLA, 1000 ml

2,50 

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.):
- Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos atskiru susitarimu.
- Paštomatuose „Venipak“. Kaina – 1,99 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
- Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.
* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Universalus valiklis ŪLA, 1000 ml

Paskirtis: skirtas plastikinių  ir dažytų paviršių valymui, stiklo, veidrodžių, vonių, dujinių plytelių, kriauklių, grindų, unitazų valymui, o taip pat įvairių indų – porcelianinių, keramikinių, stiklinių, krištolinių, emaliuotų – plovimui. Tirštas, koncentruotas, pasižymi universaliu plovimo efektu, puikiomis nuriebinančiomis savybėmis bei rankų odą minkštinančiomis savybėmis. Puikiai nuplauna riebalus ir šaltame vandenyje. Būdamas tirštos konsistencijos ploviklis pasižymi ekonomiškumu jį naudojant. Šarminiai komponentai gerai nuriebina paviršius. Tinka naudoti sveikatos priežiūros įmonėse.

Sudėtis: anijoninės ir nejoninės PAM, odą minkštinantys komponentai, kvapai, dažikliai, konservantas, Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Laurylamine Dipropylenediamine vanduo.

Naudojimas: darbinių tirpalų koncentracijos plaunant:

  • Indus 0,5-1,0 %
  • Grindis, sienas (neriebaluotas) 0,3-0,5 %
  • Įrengimus, inventorių 0,5-1,0 %
  • Stiklinius paviršius (valant su įranga) 0,05-0,1 %
  • Plovimo tirpalo temperatūra 20-30 oC

Keliant temperatūrą, plovimo efektas didėja, ypač riebaluotiems paviršiams. Valomą paviršių ištrinkite su šepečiu ar kempine užpylę ploviklio. Galima išpurkšti putų generatoriumi. Labiau užterštas ar pridžiūvusias vietas trinkite šepečiais, kempinėmis. Panaudojus ploviklį, paviršių nuplaukite vandeniu.

Sauga: Pavojinga. Smarkiai pažeidžia akis. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Turinį/talpyklą išpilti (išmesti) į įteisintą atliekų šalinimo įmonę.

Kilmės šalis: Lietuva.

Informacija dėl produktų sudėties

Elektroninėje parduotuvėje nurodyta produktų sudėtis gali būti keičiama. Naujausias sudėčių sąrašas yra ant Jūsų įsigyto produkto pakuotės. Jei internete nurodyta produkto sudėtis skiriasi nuo pateiktos ant pakuotės, vadovaukitės sąrašu, esančiu ant pakuotės. Už produkto sudėtį atsako gamintojas. Gamintojas: žr. ant pakuotės.

Informacija dėl produktų išvaizdos

Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Originalių produktų spalvos, užrašai, parametrai, matmenys, dydžiai, funkcijos, ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip nei realybėje. Jei nerandate opcijos prekės spalvai ar formai pasirinkti, tuomet ji bus parenkama atsitiktine tvarka.

Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 657 88868 arba el. paštu eprekyba@svarosprekes.lt

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas