Virtuvės paviršių valiklis ASTONISH, 750 ml

2,35 

Neturime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.):
- Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos atskiru susitarimu.
- Paštomatuose „Venipak“. Kaina – 1,99 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
- Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.
* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Virtuvės paviršių valiklis ASTONISH, 750 ml

ASTONISH higieninis valiklis virtuvei. Puikiai pašalina riebalus, purvą ir kalkes. Naikina nemalonų kvapą. Higieninis valiklis atlieka giluminį, higieninį ir švarą užtikrinantį valymą. Skirtas visiems paviršiams virtuvėje, kaip stalviršiams, kriauklėms, šaldytuvams, mikrobangų krosnelėms, šiukšlių kibirams .

Citrinų kvapo. Šalina riebalus ir nešvarumus virtuvėje, suteikdamas malonų citrinų kvapą.

Naudojimas. Purkškite ant paviršiaus ir nušluostykite su švaria drėgna šluoste ar kempine. Sunkiai išvalomas dėmes ir riebalus apipurkškite ir palikite 2 minutėms, po to nušluostykite. Paviršius, kurie liečiasi su maistu, nuplaukite švariu vandeniu.

Dėmesio! Nepurkšti ant neapdorotos medienos, porėtų paviršių ar neglazūruotų plytelių. Vengti ilgalaikio kontakto su dažytais, paauksuotais, lakuotais paviršiais ar lakuota mediena.

Sudėtis: < 5 % nejoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, amfoterinių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, EDTA. Yra kvapų.

ATSARGIAI. Sukelia smarkų akių dirginimą. LAIKYTI VAIKAMS NEPRIEINAMOJE VIETOJE. Prieš naudojimą perskaityti etiketę. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. Naudoti akių apsaugos priemones. Po naudojimo kruopščiai nuplauti rankas. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją.

Kilmės šalis: Anglija.

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas