Pelėsių valiklis KOSLITA, 500 ml

2,50 

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 39 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.) :

  • Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos taikant 50,00 Eur pristatymo mokestį, pristatymo terminas derinamas atskirai.
  • Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
  • Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.

* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Pelėsių valiklis KOSLITA, 500 ml

Paskirtis: Sudėtyje yra aktyvus chloras, efektyviai valo pelėsį, balina paviršių.

Naudojimas: Užpurkšti valiklio ant valomo paviršiaus, palaukti kelias minutes ir nuvalyti šepečiu ar kempine.  Po to nuplaukite vandeniu. Dėmesio! Naudodami priemonę spalvotoms medžiagoms, pirmiausia išbandykite poveikį valiklio ant į akis nekrintančių vietų. Venkite sąlyčio su spalvotais audiniais. Nenaudokite spalvotų metalų ir lakuotų paviršių bei žemesnės kokybės plieno valymui.

Sudėtis: mažiau kaip 5 % chloro pagrindo balinimo priemonių, mažiau kaip 5% nejoninių paviršinio aktyvumo medžiagų.

Sauga: Pavojinga. Sudėtyje yra natrio hipochlorito. Smarkiai nudegina odą ir pažeidžia akis. Labai toksiška vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Saugoti, kad nepatektų į aplinką. Mūvėti apsaugines pirštines/dėvėti apsauginius drabužius/ naudoti akių (veido) apsaugos priemones. PATEKUS ANT ODOS (arba plaukų): Nedelsiant nuvilkti visus užterštus drabužius. Odą nuplauti vandeniu. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Nedelsiant skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ arba kreiptis į gydytoją. Turinį/talpyklą šalinti į atliekų šalinimo įmonę. Laikyti užrakintą.

Atsargiai! Nenaudoti kartu su kitais produktais. Gali išskirti pavojingas dujas (chlorą).

Laikymas: Kambario temperatūroje, sausose patalpose,  gamintojo taroje.        Tinkamumo naudoti terminas nurodytas ant pakuotės.

Įpakavimas: 500 ml plastikiniuose buteliuose su purkštuku.     

Gamintojas: žr. ant pakuotės.

Dėl galimų sudėties ir ingredientų pakitimų atsakingas gamintojas. Rekomenduojame produkto sudėtį tikrinti ant gaminio pakuotės.

       

Brand

Koslita

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas