Pakabinamas WC valiklis-gaiviklis AMBI PUR 5 in 1, 55 ml

1,90 

Neturime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 35 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.):
- Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos atskiru susitarimu.
- Paštomatuose „Venipak“. Kaina – 1,99 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
- Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.
* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Rekomenduojame Jums

-24%
Original price was: 20,90 €.Current price is: 15,90 €.

Skystasis WC gaiviklis AMBI PUR 5 IN 1 LAVENDER & ROSEMARY

Su natūraliais eteriniais aliejais. Tinka veganams. Gaiva ir švara 24 valandas. Nauja technologija. Stop kvapams. Gaivina, suteikia blizgesio, valo, saugo nuo kalkių nuosėdų formavimosi, kvėpina. Komplektą sudaro: 1 laikiklis, 1 gaiviklio papildymas.

Naudojimas. 1. Talpą su skysčiu įdėti į laikiklį ir paspausti, kol spragtels. Nenuimti dangtelio. Dangtelis atsidaro automatiškai. 2. Atlaisvinti gaiviklio kabliuką. 3. Gaiviklį pakabinti vidinėje unitazo pusėje ten, kur jis bus skalaujamas vandens. 4. Gaivikliui pasibaigus, į laikiklį įdėkite naują talpą su skystuoju WC gaivikliu.

Sudėtis: 5–15 % anijoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, < 5 % fosfonatų. Yra Methylisothiazolinone, Methylchloroisothiazolinone, Dimethylol Glycol, kvapų, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Geraniol, Linalool. Gali sukelti alerginę reakciją.

Pavojinga. Dėmesio. Kenksminga vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus. Sukelia smarkų akių dirginimą. Dirgina odą.

Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. PATEKUS ANT ODOS: Plauti dideliu vandens kiekiu. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Nenuryti. PRARIJUS: pasijutus blogai, skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ/ kreiptis į gydytoją. Turinį / talpyklą išpilti (išmesti) į atliekų surinkimo vietą pagal vietinius atliekų šalinimo sistemos reikalavimus.

 

Informacija dėl produktų sudėties

Elektroninėje parduotuvėje nurodyta produktų sudėtis gali būti keičiama. Naujausias sudėčių sąrašas yra ant Jūsų įsigyto produkto pakuotės. Jei internete nurodyta produkto sudėtis skiriasi nuo pateiktos ant pakuotės, vadovaukitės sąrašu, esančiu ant pakuotės. Už produkto sudėtį atsako gamintojas. Gamintojas: žr. ant pakuotės.

Informacija dėl produktų išvaizdos

Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Originalių produktų spalvos, užrašai, parametrai, matmenys, dydžiai, funkcijos, ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip nei realybėje. Jei nerandate opcijos prekės spalvai ar formai pasirinkti, tuomet ji bus parenkama atsitiktine tvarka.

Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 657 88868 arba el. paštu eprekyba@svarosprekes.lt

Akcijos

-24%
Original price was: 20,90 €.Current price is: 15,90 €.
-15%
Original price was: 12,75 €.Current price is: 10,84 €.
-23%
Original price was: 6,50 €.Current price is: 4,99 €.
-40%
Original price was: 0,50 €.Current price is: 0,30 €.
-40%
Original price was: 0,50 €.Current price is: 0,30 €.
-20%
Original price was: 9,90 €.Current price is: 7,90 €.

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas