Skystasis WC gaiviklis LIQUID FORCE SEA, 55 ml

1,45 

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.):
- Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos atskiru susitarimu.
- Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
- Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.
* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Skystasis WC gaiviklis LIQUID FORCE SEA, 55 ml

Aromatizuojamasis skystasis WC gaiviklis. Specialiai parinkti komponentai valo vidinį unitazo paviršių ir neleidžia susidaryti kalkių nuosėdoms. Kaskart nuleidus vandenį  putoja ir gaiviai bei maloniai kvepia.

Pavojinga. Dirgina odą. Smarkiai pažeidžia akis. Kenksminga vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Mūvėti apsaugines pirštines/naudoti akių apsaugos priemones. PATEKUS ANT ODOS: plauti dideliu vandens kiekiu su muilu. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Nedelsiant skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ/kreiptis į gydytoją. Turinį/talpyklą išpilti (išmesti) į patvirtintą atliekų perdirbimo įmonę arba laikyti vietos valdžios paskirtoje teritorijoje. Sudetyje yra: Alcohols, C12-14, ethoxylated, sulfates, sodium salts. Sudetyje yra: 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-octahydro-2,3,8,8-tetramethy-2-naphthyl)ethan-1-one, (R)-p-Mentha-1,8-diene, Reaction mass of 5-chloro-2-methyl-2H-isothiazol-3-one (3:1). Gali sukelti alergine reakcija.

Sudėtis: anijoninės aktyviosios paviršiaus medžiagos 5-15%, nejoninės aktyviosios paviršiaus medžiagos <5%, amfoterinių aktyviųjų paviršiaus medžiagų <5%, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol, Methylisothiazolinone, Methylchloroisothiazolinone; kvapai, Limonene, Hexyl Cinnamal, Buthylphenyl Methylpropional, Linalool, Amy Cinnamal, Citral.

Kilmės šalis: Lenkija.

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas