WC bakelių tabletė GENERAL FRESH BLU OCEAN, 50 g

1,00 

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 39 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.) :

  • Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos taikant 50,00 Eur pristatymo mokestį, pristatymo terminas derinamas atskirai.
  • Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
  • Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.

* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

WC bakelių tabletė GENERAL FRESH BLU OCEAN, 50 g

Tabletė valo unitazą po kiekvieno vandens nuleidimo. Nuplaunami unitazo kraštai kur dažniausiai atsiranda mikrobai ir bakterijos. Suteikia gaivaus ir ilgalaikio kvapo.

Naudojimas. Tabletę įdėkite į nuleidimo bakelį, apsauginės plėvelės nuimti nereikia – ji ištirps vandenyje. Kai spalvoto vandens spalva išnyksta, tabletę pakeiskite nauja. Po naudojimo nuplaukite rankas.

Sudėtis: 15–30% anijoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, < 5 % nejoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų. Yra kvapų, Limonene, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Geraniol.

Pavojinga. Dirgina odą. Smarkiai pažeidžia akis. Kenksminga vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Mūvėti apsaugines pirštines/naudoti akių apsaugos priemones. PATEKUS ANT ODOS: plauti dideliu vandens kiekiu. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Nedelsiant skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ/kreiptis į gydytoją. Turinį/talpyklą išpilti (išmesti) į atliekas tam skirtoje atliekų surinkimo vietoje. Sudėtyje yra: Benzenesulfonic acid, C10-13-alkyl derivs., sodium salts. Sudėtyje yra: Limonene. Gali sukelti alerginę reakciją.

Brand

General Fresh

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas