WC muilas SANO BON LUXURY HOTEL MULTI ACTION, 55 g

2,35 

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.):
- Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos atskiru susitarimu.
- Paštomatuose „Venipak“. Kaina – 1,99 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
- Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.
* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

WC muilas SANO BON LUXURY HOTEL MULTI ACTION, 55 g

Skleidžia malonų, gaivų kvapą ir padeda apsaugoti nuo apnašų susidarymo. Nuleidžiant vandenį jis bus mėlynos spalvos ir gaiviai kvepės.

Dėmesio! Šiame gaminyje yra daug dažančių medžiagų. Venkite patekimo ant drabužių ar tualeto dangčio. Šis gaminys nėra atsparus karščiui. Nepalikite įkaitusiame automobilyje.Naudojimas. Pakabinkite po vidiniu unitazo kraštu, kuo arčiau vandens srovės išleidimo angos.

Sudėtis: > 30 % nejoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, < 5 % anijoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų. Yra 2-phenoxyethanol. Yra kvapų (Linalool, Benzyl Salicylate, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Hydroxycitronellal, D-Limonene).

PAVOJINGA. Sudėtyje yra: Alcohols, C16-18, Ethoxylated; Cocamide Mea. Sukelia smarkų akių dirginimą. Kenksminga vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. Po naudojimo kruopščiai nuplauti rankas. Naudoti akių (veido) apsaugos priemones. PATEKUS Į AKIS: Atsargiai plauti vandeniu kelias minutes. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Nedelsiant skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ arba kreiptis į gydytoją. Turinį/talpyklą išmesti pagal vietinius reikalavimus.

Sudėtyje yra: Linalool, Benzyl Salicylate, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Geraniol, 3,7,11-trimethyldodeca-1,6,10-trien-3-ol, Hexyl Cinnamal, Cyclamen Aldehyde, Delta-Damascone. Gali sukelti alerginę reakciją.Tinka naudoti 3 metus nuo pagaminimo datos, nurodytos ant pakuotės.

Laikyti vėsioje vietoje, atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių.

Informacija dėl produktų sudėties

Elektroninėje parduotuvėje nurodyta produktų sudėtis gali būti keičiama. Naujausias sudėčių sąrašas yra ant Jūsų įsigyto produkto pakuotės. Jei internete nurodyta produkto sudėtis skiriasi nuo pateiktos ant pakuotės, vadovaukitės sąrašu, esančiu ant pakuotės. Už produkto sudėtį atsako gamintojas. Gamintojas: žr. ant pakuotės.

Informacija dėl produktų išvaizdos

Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Originalių produktų spalvos, užrašai, parametrai, matmenys, dydžiai, funkcijos, ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip nei realybėje. Jei nerandate opcijos prekės spalvai ar formai pasirinkti, tuomet ji bus parenkama atsitiktine tvarka.

Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 657 88868 arba el. paštu eprekyba@svarosprekes.lt

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas