WC muiliukas TRI FORCE FOREST, 45 g

1,29 

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.):
- Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos atskiru susitarimu.
- Paštomatuose „Venipak“. Kaina – 1,99 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
- Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.
* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

WC muiliukas TRI FORCE FOREST, 45 g

Aromatizuojamasis WC muiliukas. Specialiai parinkti muiliuko komponentai valo vidinį unitazo paviršių ir neleidžia susidaryti kalkių nuosėdoms. Kaskart nuleidus vandenį  putoja ir gaiviai bei maloniai kvepia. Specialiai parinkti muiliuko komponentai valo vidinį unitazo paviršiu ir neleidžia susidaryti kalkių nuosėdoms. Kaskart nuleidus vandenį gausiai putoja ir gaiviai bei maloniai kvepia.

Naudojimas. Dėklą su muiliuku pakabinti vidinėje unitazo pusėje ten, kur jis bus skalaujamas vandens.

Sudėtis: anijoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų (>30%), nejoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų (5-15%), yra kvapų, Coumarin, Limonene, Citral. Pavojinga. Dirgina oda. Smarkiai pažeidžia akis. Kenksminga vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpykla ar jo etikete. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Mūvėti apsaugines pirštines / naudoti akių (veido) apsaugos priemones. PATEKUS ANT ODOS: plauti dideliu vandens kiekiu. PATEKUS | AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Nedelsiant skambinti | APSINUODIJIMY KONTROLÉS IR INFORMACIJOS BIURA/kreiptis | gydytoja.  Sudėtyje yra: Sulfonic acids, C14-16 (even numbered)-alkane hydroxy and C14-16 (even numbered)-alkene, sodium salts. Sudėtyje yra: Cineole, 2-methylundecanal, Ethyl 2,3- epoxy-3-phenylbutyrate. Gali sukelti alergine reakcija.

Kilmės šalis: Lenkija.

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas