WC valiklis ACTION FORCE FOREST, 1 l

1,85 

Neturime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 39 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.) :

  • Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos taikant 50,00 Eur pristatymo mokestį, pristatymo terminas derinamas atskirai.
  • Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
  • Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.

* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

WC valiklis ACTION FORCE FOREST, 1 l

Pušų kvapo. Skirtas higienai palaikyti tualete. Efektyviai valo sunkiai pasiekiamas vietas, neleidžia susidaryti kalkių nuosėdoms ir rūdims. Valiklis taip pat gerai veikia ir įpylus jį į vandenį. Palieka malonų, ilgalaikį kvapą.

Naudojimas. Apversti butelį ir paspausti jo šonus. Padengti unitazo paviršių skysčiu. Palikti 20 min. Po to nuplauti vandeniu. Jei reikia, veiksmus pakartoti. Norint išvengti kalkių ir rūdžių susidarymo, reikėtų priemonę naudoti maždaug 3 kartus per savaitę.

Sudėtis: < 5 % amfoterinių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, < 5 % fosforo rūgšties. Yra kvapų.

Pavojinga. Dirgina odą. Smarkiai pažeidžia akis. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Mūvėti apsaugines pirštines/naudoti akių (veido) apsaugos priemones. PATEKUS ANT ODOS: plauti dideliu vandens kiekiu. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Nedelsiant kreiptis į gydytoją. Turinį/talpyklą išpilti (išmesti) į patvirtintą atliekų perdirbimo įmonę arba laikyti vietos valdžios paskirtoje teritorijoje. Sudėtyje yra: fosforo rūgšties, citrinų rūgšties.

Kilmės šalis: Lenkija.

Brand

General Fresh

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas