WC valiklis GENERAL FRESH FORCE FRESH MINT, 1 l

1,85 

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.):
- Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos atskiru susitarimu.
- Paštomatuose „Venipak“. Kaina – 1,99 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
- Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.
* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

WC valiklis GENERAL FRESH FORCE FRESH MINT, 1 l

Tualetų valomoji priemonė skirta higienai palaikyti tualete. Efektyviai valo sunkiai pasiekiamas vietas, neleidadžia susidaryti kalkių nuosėdoms ir rūdims. Taip pat gerai veikia ir įpilta į vandenį. Palieka malonų, ilgalaikį kvapą.

Naudojimas: Nuimti butelio kamštį. Butelį apversti ir paspausti jo šonus. padengti unitazo paviršių. Palikti 20 min. Po to nuplauti vandeniu. Jei reikia veiksmus pakartoti. Norint išvengti kalkių rūdžių susidarymo reiktų priemonę naudoti maždaug 3 kartus per savaitę. Tinka naudoti 24 mėnesius nuo pagaminimo dienos. Pagaminimo data nurodyta ant butelio.

Pavojinga! Gali ėsdinti metalus. Smarkiai nudegina oda ir pažeidžia akis Jei reikalinga gydytojo konsultacija su savimi turėkite produkto talpyklą ir jo etiketę. Laikyti vaikams neapsiekiamoje vietoje. Mūvėti apsaugines pirštines/dėvėti apsauginius drabužius/naudoti akių (veido) apsaugines priemones. PRARIJUS: išsiskalauti burną, NESKATINTI vėmimo. PATEKUS ANT ODOS (arba plaukų):nedelsiant nuvilkti visus užterštus drabužius. Odą nuplauti vandeniu arba vandens čiurkšle .  PATEKUS Į AKIS: atsargiai plauti vandeniu kelias minutes. Išimti kontaktinius lęšius jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Nedelsiant skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ/kreiptis į gydytoją. laikyti užrakintą. Turinį/talpyklą išpilti (išmesti) patvirtintą atliekų perdirbimo įmonę arba laikyti valdžios paskirtoje teritorijoje.

Sudėtyje yra: forsforo rūgštis, citrinų rūgštis.

Sudėtis: mažiau kaip 5% amfoterinių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, fosforo rūgštis <5%, kvapai.

Už produkto sudėtį ir ingredientus atsako gamintojas. Dėl galimų pakeitimų, visada rekomenduojame patikrinti produkto sudėtį tiesiai ant gaminio pakuotės.

Gamintojas: žr. ant pakuotės.

Informacija dėl produktų sudėties

Elektroninėje parduotuvėje nurodyta produktų sudėtis gali būti keičiama. Naujausias sudėčių sąrašas yra ant Jūsų įsigyto produkto pakuotės. Jei internete nurodyta produkto sudėtis skiriasi nuo pateiktos ant pakuotės, vadovaukitės sąrašu, esančiu ant pakuotės. Už produkto sudėtį atsako gamintojas. Gamintojas: žr. ant pakuotės.

Informacija dėl produktų išvaizdos

Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Originalių produktų spalvos, užrašai, parametrai, matmenys, dydžiai, funkcijos, ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip nei realybėje. Jei nerandate opcijos prekės spalvai ar formai pasirinkti, tuomet ji bus parenkama atsitiktine tvarka.

Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 657 88868 arba el. paštu eprekyba@svarosprekes.lt

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas