Antakių dažai su aplikatoriumi, rudi, RENOVITAL HENNA, 6 ml

3,99 

Produkto kodas: 5902399129032 Kategorija:

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.) :

  • Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos taikant 50,00 Eur pristatymo mokestį, pristatymo terminas derinamas atskirai.
  • Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
  • Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.

* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Antakių dažai su aplikatoriumi RENOVITAL HENNA, 6 ml

Dažant nereikia oksidanto, todėl gaminys švelnus odai ir plaukams. Rezultatas – natūralus, ilgalaikis poveikis, o dėl aplikatoriaus – lengvas ir patogus antakių dažymas. Po dažymo procedūros antakiai įgauna vienodą ir natūralią spalvą.

Naudojimas. Prieš naudojimą patepkite kremu odą aplink antakius. Užtepkite dažus su teptuku ant antakių. Laikas, po kurio turite nuplauti dažus priklauso nuo norimo spalvos intensyvumo. Dažus laikyti užtepus ne trumpiau kaip 3 minutes, bet nelaikyti ilgiau kaip 10 minučių.

Atsargumo įspėjimai.   Plaukų dažikliai gali sukelti stiprią alerginę reakciją. Prašome perskaityti instrukcijas ir jų laikytis. Šis gaminys nėra skirtas asmenims iki 16 metų. Laikinosios „juodosios chnos“ tatuiruotės gali padidinti alergijos riziką. Nedažykite plaukų, jei: – veidas yra išbertas, arba galvos oda yra jautri, sudirginta ar pažeista; – dažydami plaukus patyrėte kokią nors reakciją; – kada nors patyrėte reakciją dėl laikinosios „juodosios chnos“ tatuiruotės. Iki antakių dažymo likus 48 valandoms privaloma atlikti odos jautrumo testą.  Nedidelį kiekį gaminio užtepti ant odos vidinėje dilbio pusėje ir palikti 10 min. Po to nuplauti. Jei per 48 val. oda neparaudo ir nesudirgo, galima dažus naudoti. Alerginių reakcijų po testo nebuvimas negarantuoja, kad jų nepasireikš dažymo procese ateityje, tačiau testas yra svarbi atsargumo priemonė. Jei dažymo procedūros metu ar iškart po jos atsiranda kokių nors reakcijų (niežulys, bėrimas, vokų ar veido patinimas) nedelsiant nutraukti gaminio vartojimą, nuplauti nuo odos ir kreiptis į gydytoją. Vengti patekimo į akis. Patekus į akis nedelsiant gausiai praplauti vandeniu. Saugoti nuo vaikų. Vengti patekimo į vaikų burną ir nosį. Gaminys nėra skirtas nėščioms ir krūtimi maitinančioms moterims. Mūvėti apsaugines pirštines.

Geriausias naudoti iki pabaigos datos, nurodytos ant pakuotės šono. Laikyti originalioje pakuotėje nuo +5 °C iki +25 °C temperatūroje. Neužšaldyti. Vengti tiesioginių saulės spindulių.

Ingredients: Aqua, Cetearyl Alcohol, Stearic Acid, Palmitic Acid, Glyceryl Stearate SE, Basic Brown 16, Glycerin, Isopropyl Myristate, Ceteareth-20, Dimethicone, HC Blue No 2, Basic Blue 75, Myristic Acid, Lauric Acid, Oleic Acid, Argania Spinosa Kernel Oil, Triethanolamine, Basic Violet 16, Silica, Talc, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben.

Platintojas UAB „Paslaugų idėja“, Europos pr. 69, LT-46333 Kaunas, tel. (8 37) 391 111.

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas