Valomosios nosies juostelės XBC CHARCOAL, 6 vnt.

2,49 

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 39 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.) :

  • Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos taikant 50,00 Eur pristatymo mokestį, pristatymo terminas derinamas atskirai.
  • Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
  • Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.

* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Valomosios nosies porų juostelės XBC CHARCOAL, 6 vnt.

Nosies juostelės padės pašalinti inkštirus ir atkimšti poras. Anglies dalelės įsiskverbia į poras ir išstumia nešvarumus ir riebalus, pašalindamos inkštirus.

Naudojimas: Nuplaukite veidą su muilu ir vandeniu prieš tai nuvalę makiažą ir kremą. Kruopščiai sudrėkinkite nosį švariu, šiltu vandeniu, jei oda bus sausa, juostelė teisingai neprisiklijuos. Su sausomis rankomis atidarykite nosies juostelės pakelį ir nulupkite plastikinę juostelę. Užklijuokite nosies juostelę lygia puse ant odos, pašalinkite visus burbulus. Palikite 15–20 minučių. Kai juostelė išdžius, lėtai ir atsargiai plėškite ją traukdami nuo kraštų link centro. Jei juostelė prisiklijavusi pernelyg stipriai, kruopščiai drėkinkite odą tol, kol juostelę bus lengva nuklijuoti. Pašalinkite bet kokius ant nosies likusius likučius su švariu, šiltu vandeniu.

Įspėjimai! Atidarius vienos nosies juostelės pakelį, iš karto ją naudokite. Nenaudokite ant jautrios, sudirgusios, pažeistos ar saulėje nudegusios odos. Nenaudokite ant pigmentinių dėmių ar apgamų. Naudokite 1–2 kartus per savaitę kas 3 dienas. Nenaudokite daugiau nei vienos juostelės vieno naudojimo metu. Tik išoriniam naudojimui. Venkite naudoti, jei jūsų oda jautri depiliuojamosioms juostelėms ar veido kaukėms. Nenaudokite aplink akių sritį. Venkite patekimo į akis. Patekus į akis, nedelsiant gerai nuplaukite švariu, šiltu vandeniu. Jei patirtumėte retą nepageidaujamą reakciją į šį produktą, nedelsiant nutraukite naudojimą ir, jei reikia, kreipkitės į gydytoją. Laikykite vaikams neprieinamoje vietoje. Laikykite vėsioje, sausoje vietoje.

Kilmės šalis: Anglija.

Brand

XBC

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas