Kompresas TOUCH OF BEAUTY, 28,5×16,5×3 cm

4,99 

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.):
- Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos atskiru susitarimu.
- Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
- Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.
* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Kompresas TOUCH OF BEAUTY

Matmenys: 28,5×16,5×3 cm.Naudojimas. Norint šaldančio efekto: prieš naudojimą palaikyti šaldytuve apie 1,5 val. Uždėti ant sužeistos kūno vietos ir laikyti apie 15 min. Norint šildančio efekto: užvirinti 3 l vandens ir nukelti nuo ugnies. Įdėti pakuotę į vandenį ne ilgiau, kaip 5 minutėms. Arba įdėti į mikrobangų krosnelę nustačius 100 % galią ir laikyti 20 sekundžių. Minkyti kompresą, kad šiluma pasiskirstytų.

Dėmėsio! Nenaudoti tiesiogiai ant odos. Apvynioti arba uždengti pakuotę su apsaugine medžiaga. Naudojant kompresą gelis turi likti jo viduje. Sugadintą ar suplyšusį kompresą reikia nedelsiant išmesti. PAVOJINGA.Dirgina odą. Gali sukelti alerginę odos reakciją. Sukelia smarkų akių dirginimą. Toksiška vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Turinį/talpyklą išpilti (išmesti) pagal vietinius reikalavimus. PATEKUS ANT ODOS: plauti dideliu vandens kiekiu. Sudėtyje yra 5-chloro-2-methyl-2H-isothiazol-3-one.

Gamintojas: žr. ant pakuotės.

Akcijos

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas