Moteriškas purškiamasis antiperspirantas-antitranspirantas NIVEA PROTECT & CARE, 150 ml

2,60 

Neturime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.) :
  • Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos taikant 50,00 Eur pristatymo mokestį, pristatymo terminas derinamas atskirai.
  • Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
  • Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.
* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Moteriškas purškiamasis antiperspirantas-antitranspirantas NIVEA PROTECT & CARE

Su NIVEA® kremo ingredientais ir unikaliu jo kvapu. Patikima 48 valandų apsauga nuo prakaitavimo, kuri rūpinasi Jūsų pažastų oda. Nedirgina. Sudėtyje nėra alkoholio.

Naudojimas. Prieš naudojimą suplakti! Balionėlį laikyti 15 cm atstumu nuo pažasties ir purkšti. Leisti visiškai nudžiūti.

PAVOJINGA Ypač degus aerozolis. Slėginė talpykla. Kaitinama gali sprogti. Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių, karštų paviršių, žiežirbų, atviros liepsnos ir kitų uždegimo šaltinių. Nerūkyti. Nepurkšti į atvirą liepsną ir kitus degimo šaltinius. Nepradurti ir nedeginti net panaudoto. Saugoti nuo saulės šviesos. Nelaikyti aukštesnėje kaip 50 °C/122 °F temperatūroje. Išmesti tik visiškai tuščią. Naudoti tik pagal paskirtį. Nepurkšti į akis. Nepurkšti ant sudirgusios ar pažeistos odos. Vengti ilgo purškimo ir tiesioginio įkvėpimo. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje.

Kilmės šalis: Vokietija.

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas