Apsauginės veido kaukės FFP2, 5 vnt.

4,50 

Neturime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.) :
  • Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos taikant 50,00 Eur pristatymo mokestį, pristatymo terminas derinamas atskirai.
  • Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
  • Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.
* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Apsauginės veido kaukės-respiratoriai ZHOUBOTONG, 5 vnt.

Modelis: N95-ZBT-186001. Standartas: EN149:2001+A1:2009 FFP2 NR D. Laikymo sąlygos: laikyti sausoje ir gerai vėdinamoje vietoje. Laikymo temperatūra: nuo -30 iki +40 ºC. Drėgmės lygis: ne daugiau kaip 80 %. Tinka naudoti 3 metus nuo pagaminimo datos, nurodytos ant pakuotės.

Naudojimas: 1. Atidarykite pakuotę, išimkite veido kaukę-respiratorių ir uždarykite pakuotę. 2. Kaukės-respiratoriaus viršuje esančią nosies išpjovą priglauskite prie nosies, o apatinę dalį – palei smakrą. 3. Tamprią juostelę užkabinkite už ausų. 4. Iš abiejų pusių judinkite ir spauskite nosies išpjovos dalį, kol nosies išpjovos dalis priglus prie nosies. 5. Patikrinkite kaukės-respiratoriaus sandarumą.

Įspėjimai: 1. Naudokite kuo greičiau po atidarymo. 2. Nenaudokite, jei pasibaigęs kaukės-respiratoriaus galiojimas, ji pažeista ar ištepta. 3. Šis produktas negali būti naudojamas kaip dujų kaukė. 4. Rekomenduojama naudoti ne ilgiau kaip 12 valandų. 5. Jei turėjote kontaktą su sergančiu ar galimai užsikrėtusiu asmeniu, kaukę-respiratorių iš karto pasikeiskite. 6. Nedėvėkite miego metu. 7. Jei jaučiatės apsvaigęs ar nepatogiai, kaukės-respiratoriaus nenaudokite. 8. Asmenys, sergantys lėtine obstrukcine plaučių liga (LOPL), širdies ir kraujagyslių ligomis, ir nėščios moterys šią kaukę-respiratorių turi naudoti atsargiai.

Kilmės šalis: Kinija.

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas