Masažuoklis SILVER GEAR MINI MASSAGE GUN, 2,7 W

14,99 

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.):
- Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos atskiru susitarimu.
- Paštomatuose „Venipak“. Kaina – 1,99 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
- Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.
* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Masažuoklis SILVER GEAR MINI MASSAGE GUN, 2,7 W

Gerina kraujo cirkuliaciją ir padeda palengvinti raumenų įtampą.

Matmenys: 10×11,5 cm. Galia: 2,7 W. Pakuotėje yra: masažo pistoletas, USB-C įkrovimo laidas, guminis dangtelis, naudojimo instrukcija.

Atsargumo įspėjimai. Naudoti tik pagal paskirtį, kaip aprašyta šioje instrukcijoje. Gaminį saugu naudoti suaugusiems, kurių fizinės ar protinės galimybės yra ribotos, arba neturintiems patirties ar žinių, kaip naudotis prietaisu ir atsižvelgiant į bet kokius pavojus, ir tik prižiūrint kitam asmeniui. Prieš naudojant patikrinti prietaisą ir jo dalis. Nenaudoti esant pažeidimui. Prieš naudojant pasitarti su specialistu. Netinka diabetikams ar žmonėms, kurių kraujotaka sutrikusi. Neleisti drėgmei liestis su jokiomis elektros dalimis. Niekada neliesti prietaiso ar jo kištuko šlapiomis rankomis. Nedelsdami nutraukite naudojimą ir kreipkitės į specialistą, jei jaučiate diskomfortą ar skausmą. Nenaudoti ant jautrios, sudirgusios ar pažeistos odos. Gali atsirasti mėlynių, nepaisant valdymo nustatymo ar taikomo slėgio. Naudojant dažnai tikrinti apdorotą plotą. Visada ištraukti kištuką prieš reguliuojant bet kokius priedus ir ilgai laikant. Naudoti tik ant minkštųjų kūno audinių tiesiai ant švarios, sausos odos. Nenaudoti per drabužius. Netinkamas naudojimas gali sukelti sužeidimus ir sugadinti įrenginį.

Pakuotės viduje esančioje instrukcijoje masažuoklio nuotraukoje nurodytos šios dalys: 1. LED indikatoriaus lemputė 2. Valdymo mygtukas 3. Įkrovimo prievadas 4. USB-C laidas 5. Guminis dangtelis. Įkrovimas. 1. Visiškai įkraukite 2. Prieš naudodami pirmą kartą, prijunkite akumuliatorių. Užtruks apie 3 – 4 valandas. Taip įkrovimo laidas bus prijungtas prie masažo pistoleto ir prijungtas prie elektros tinklo per USB adapterį (nepridedamas). 3. Įkrovimo metu LED indikatorius šviečia raudonai. Masažo pistoletas yra visiškai įkrautas, kai šviesa išsijungia.

Pastaba: Nerekomenduojama visiškai išeikvoti akumuliatoriaus. Įkraukite masažo pistoletą bet kuriuo metu ir esant bet kokiam akumuliatoriaus lygiui. Vidutinis akumuliatoriaus veikimo laikas yra 4-5 valandos, priklausomai nuo greičio ir taikomo slėgio. Naudojimas. Prieš naudodami įsitikinkite, kad masažo pistoletas yra atjungtas. 1. Ilgai paspauskite valdymo mygtuką, kad įjungtumėte/išjungtumėte masažo pistoletą 2. Trumpai paspauskite norėdami pereiti per skirtingus greičio lygius. 3. Paspauskite ir švelniai judinkite masažo pistoletą ant odos. Atlikite tai maždaug 60 sekundžių kiekvienai kūno daliai. 4. Masažo pistoletas automatiškai išsijungia po 30 minučių naudojimo. Priežiūra. Jei reikia, nuvalykite prietaisą šiek tiek drėgnu rankšluosčiu ir nusausinkite minkštu skudurėliu. Masažo pistoletą laikykite su guminiu dangteliu sausoje, vėsioje vietoje, apsaugotoje nuo tiesioginių saulės spindulių. Išmetimas. Elektros gaminių negalima išmesti kartu su buitinėmis atliekomis. Atsakingai išmeskite jį į patvirtintą atliekų arba perdirbimo įmonę.

Platintojas UAB „Paslaugų idėja“, Europos pr. 69, LT-46333 Kaunas, tel. (8 37) 391 111, www.svarosprekes.lt.

Informacija dėl produktų sudėties

Elektroninėje parduotuvėje nurodyta produktų sudėtis gali būti keičiama. Naujausias sudėčių sąrašas yra ant Jūsų įsigyto produkto pakuotės. Jei internete nurodyta produkto sudėtis skiriasi nuo pateiktos ant pakuotės, vadovaukitės sąrašu, esančiu ant pakuotės. Už produkto sudėtį atsako gamintojas. Gamintojas: žr. ant pakuotės.

Informacija dėl produktų išvaizdos

Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Originalių produktų spalvos, užrašai, parametrai, matmenys, dydžiai, funkcijos, ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip nei realybėje. Jei nerandate opcijos prekės spalvai ar formai pasirinkti, tuomet ji bus parenkama atsitiktine tvarka.

Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 657 88868 arba el. paštu eprekyba@svarosprekes.lt

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas