Masažuoklis SILVER GEAR MASSAGE GUN, 15 W

17,50 

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.):
- Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos atskiru susitarimu.
- Paštomatuose „Venipak“. Kaina – 1,99 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
- Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.
* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Masažuoklis SILVER GEAR MASSAGE GUN, 15 W

Matmenys: 14,5x5x14 cm. Galia: 15 W.

Pakuotėje yra: masažo pistoletas, USB-C įkrovimo laidas, naudojimo instrukcija.

Atsargumo įspėjimai. Naudoti tik pagal paskirtį, kaip aprašyta šioje instrukcijoje. Prieš naudojant patikrinti prietaisą ir jo dalis. Nenaudoti esant pažeidimui. Prieš naudojant pasitarti su specialistu. Netinka diabetikams ar žmonėms, kurių kraujotaka sutrikusi. Neleisti drėgmei liestis su jokiomis elektros dalimis. Niekada neliesti prietaiso ar jo kištuko šlapiomis rankomis. Nedelsdami nutraukite naudojimą ir kreipkitės į specialistą, jei jaučiate diskomfortą ar skausmą. Nenaudoti ant jautrios, sudirgusios ar pažeistos odos. Gali atsirasti mėlynių, nepaisant valdymo nustatymo ar taikomo slėgio. Naudojant dažnai tikrinti apdorotą plotą. Visada ištraukti kištuką prieš reguliuojant bet kokius priedus ir ilgai laikant. Naudoti tik ant minkštųjų kūno audinių tiesiai ant švarios, sausos odos. Nenaudoti per drabužius. Netinkamas naudojimas gali sukelti sužeidimus ir sugadinti įrenginį.

Pakuotės viduje esančioje instrukcijoje masažuoklio nuotraukoje nurodytos šios dalys: 1. Valdymo skydelis 2. Masažo galvutė 3. Režimo mygtukas 4. LED indikatoriaus lemputė 5. Maitinimo mygtukas 6. Įkrovimo prievadas. Įkrovimas. Prieš naudodami pirmą kartą, visiškai įkraukite akumuliatorių. Tai užtruks apie 2 valandas. Prijunkite pateiktą USB-C įkrovimo laidą prie masažo pistoleto ir prijunkite prie adapterio (nepridedamas). Mėlyna LED indikatoriaus lemputė mirksi įkrovimo metu ir nustoja mirksėti, kai masažo pistoletas yra visiškai įkrautas.

Pastaba: Nerekomenduojama visiškai išeikvoti akumuliatoriaus Įkraukite masažo pistoletą bet kuriuo metu ir esant bet kokiam akumuliatoriaus lygiui. Vidutinis akumuliatoriaus veikimo laikas yra 3 valandos, priklausomai nuo greičio ir slėgio naudojimo metu. Naudojimas. Prieš naudodami įsitikinkite, kad masažo pistoletas yra atjungtas. 1. Ilgai paspauskite valdymo mygtuką, kad įjungtumėte/išjungtumėte masažo pistoletą 2. Trumpai paspauskite norėdami pereiti per skirtingus greičio lygius. 3. Paspauskite ir švelniai judinkite masažo pistoletą ant odos. Atlikite tai maždaug 60 sekundžių kiekvienai kūno daliai. 4. Masažo pistoletas automatiškai išsijungia po 30 minučių naudojimo. Priežiūra. Jei reikia, nuvalykite prietaisą šiek tiek drėgnu rankšluosčiu ir nusausinkite minkštu skudurėliu. Masažo pistoletą laikykite su guminiu dangteliu sausoje, vėsioje vietoje, apsaugotoje nuo tiesioginių saulės spindulių. Išmetimas. Elektros gaminių negalima išmesti kartu su buitinėmis atliekomis. Atsakingai išmeskite jį į patvirtintą atliekų arba perdirbimo įmonę. Akumuliatoriaus išėmimas ir išmetimas. Įkraunamą bateriją išimkite tik tada, kai išmetate gaminį. Prieš išimdami akumuliatorių, įsitikinkite, kad gaminys mums atjungtas nuo sieninio lizdo ir kad baterija visiškai išsikrovusi. Imkitės visų būtinų saugos priemonių, kai atidarote gaminį naudodami įrankius ir išmeskite įkraunamą bateriją. Nuimkite viršutinį ir apatinį dangtelius, šiek tiek paspausdami plokščiu atsuktuvu. Atskirkite du plastikinius dangčius. Atsargiai išimkite įkraunamą bateriją.

Platintojas UAB „Paslaugų idėja“, Europos pr. 69, LT-46333 Kaunas, tel. (8 37) 391 111, www.svarosprekes.lt.

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas