Apsauginis purškiklis nuo drėgmės VALMA, 250 ml

1,00 

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.):
- Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos atskiru susitarimu.
- Paštomatuose „Venipak“. Kaina – 1,99 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
- Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.
* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Apsauginis purškiklis nuo drėgmės VALMA, 250 ml

Skirtas elektros jungtims apsaugoti nuo drėgmės. Pagamintas lako pagrindu. Naudojimas. Nuvalykite ir nudžiovinkite valomąsias dalis (elektrinės grandinės tvirtinimus, uždegimo žvakių ir paskirstymo įrenginio kontaktinius taškus, skirstytuvo dangtelį ir uždegimo ritę). Džiovinimui galite naudoti plaukų džiovintuvą. Gerai suplakite balionėlį ir tolygiai purkškite 20–25 cm atstumu. Laikykite balionėlį vertikaliai. Palikite nudžiūti. Po naudojimo apverskite balionėlį ir kelias sekundes purkškite, kad išvengtumėte užsikimšimo. Jei purškimo mygtukas užsiblokuoja, išvalykite jį su spiritu.

Pavojingumo nuorodos: Ypač degi/Dirginanti/Aplinkai pavojinga

Atsargumo įspėjimai. Dirgina odą. Toksiška vandens organizmams, gali sukelti ilgalaikius nepalankius vandens ekosistemų pakitimus. Pakartotinas poveikis gali sukelti odos džiūvimą arba skilinėjimą. Garai gali sukelti mieguistumą ir galvos svaigimą. Slėginis indas: saugoti nuo saulės šviesos ir nelaikyti aukštesnėje nei 50 °C temperatūroje. Nebadyti ir nedeginti net tuščio. Nepurkšti į atvirą liepsną ar ant kokios nors įkaitintos medžiagos.

Dėmesio! Saugoti nuo vaikų. Laikyti atokiau nuo uždegimo šaltinių. Nerūkyti. Neįkvėpti aerozolio, ypač sergant astma. Neišleisti į kanalizaciją. Naudoti tik gerai vėdinamose vietose.

 

Informacija dėl produktų sudėties

Elektroninėje parduotuvėje nurodyta produktų sudėtis gali būti keičiama. Naujausias sudėčių sąrašas yra ant Jūsų įsigyto produkto pakuotės. Jei internete nurodyta produkto sudėtis skiriasi nuo pateiktos ant pakuotės, vadovaukitės sąrašu, esančiu ant pakuotės. Už produkto sudėtį atsako gamintojas. Gamintojas: žr. ant pakuotės.

Informacija dėl produktų išvaizdos

Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Originalių produktų spalvos, užrašai, parametrai, matmenys, dydžiai, funkcijos, ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip nei realybėje. Jei nerandate opcijos prekės spalvai ar formai pasirinkti, tuomet ji bus parenkama atsitiktine tvarka.

Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 657 88868 arba el. paštu eprekyba@svarosprekes.lt

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas