Automobilio šampūnas su vašku ELINA CLEAN, 1 l

1,90 

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.):
- Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos atskiru susitarimu.
- Paštomatuose „Venipak“. Kaina – 1,99 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
- Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.
* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Automobilio šampūnas su vašku ELINA CLEAN, 1 l

Stipriai putoja ir efektyviai šalina giliai įsiskverbusius  nešvarumus, tepalus, vabzdžius, dervas ir kitus sunkiai pašalinamus nešvarumus. Šio šampūno sudėtyje yra medžiagų, kurios padeda vandeniui greičiau išdžiūti ir vaškuoja paviršių. Tai sukuria blizgantį sluoksnį, neleidžiantį vandeniui nusėsti. Išdžiūvus nepalieka žymių ir drėgnų dėmių.

Naudojimas. Įpilkite 50 ml šio šampūno į 5 litrus vandens. Valykite automobilio paviršių su kempine. Tada nuplaukite. Nusausinkite su zomšine šluoste.

Sudėtis: < 5 % anijoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų. Yra kvapų (Limonene), konservantų (2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol, Octylisothiazolinone).

ATSARGIAI. Sukelia smarkų akių dirginimą. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Sudėtyje yra: 2-octyl-2H-isothiazol-3-one. Gali sukelti alerginę reakciją.

Platintojas UAB „Paslaugų idėja“, Europos pr. 69, LT-46333 Kaunas, tel. (8 37) 391 111.

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas