Kondicionierius pažeistiems plaukams Wella SP Repair Conditioner 200 ml

21,90 

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.):
- Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos atskiru susitarimu.
- Paštomatuose „Venipak“. Kaina – 1,99 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
- Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.
* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Kondicionierius pažeistiems plaukams Wella SP Repair Conditioner 200 ml

Kondicionierius plaukams Wella SP Repair – itin greitai ir efektyviai atstatanti priemonė, skirta pažeistiems plaukams. Jei jūsų plaukai buvo pažeisti formavimo priemonių, cheminio ar mechaninio bei aplinkos poveikio – Šis kondicionierius kaip tik jums. Kondicionierius plaukams Wella SP Repair efektyviai valo, regeneruoja plaukų struktūrą, maitina bei saugo juos nuo iŠorinių bei kitų pavojų. Plaukai tampa lengvai Šukuojamais ir atsparūs neigiamam aplinkos poveikiui. Kondicionierius plaukams Wella SP Repair tik per 30 sekundžių efektyviai atstato ir sustiprina plaukus. Kondicionierius plaukams Wella SP Repair praturtintas keratinu. Todėl plaukai per trumpą laiką ir ilgam bus atgaivinti. Juos maitins bei saugos nuo aplinkos poveikio. Priemonės sudėtyje yra tokių medžiagų kaip: Guaro guma – atstato plaukuose drėgmės balansą. Todėl plaukuose tiek ir galvos odoje bus iŠlaikyta stabili pH pusiausvyra. Keratinas – idealiai iŠtiesins plaukus, pavers juos glotniais. PabrėŠ plaukų blizgėsį, kuris atspindės Šviesos spindulius, o taip pat ir nepakartojamai spindės.

Naudojimosi instrukcija: iŠplaukite plaukus Šampūnu, patariama Wella SP linijos produktu. Tada paskirstykite kondicionierių ant rankŠluosčiu nusausintų plaukų ir gerai įtrinkite iki pat plaukų Šaknų. Baigus procedūrą kruopŠčiai iŠskalaukite.

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas