Šviesinimo milteliai Kadus Professional Light Plex Bond Lightening Powder 2 x 500g

47,70 

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.) :
  • Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos taikant 50,00 Eur pristatymo mokestį, pristatymo terminas derinamas atskirai.
  • Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
  • Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.
* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Šviesinimo milteliai Kadus Professional Light Plex Bond Lightening Powder 2 x 500g

Kadus Professional Light Plex Bond Lightening Powder šviesinamieji milteliai užtikrina puikų plaukų šviesinimo rezultatą – iki 7 atspalvių šviesesni plaukai. Su Pro-Plex technologija, kuri atkuria plauko jungtis naudojant kartu su Bond Completion In-Salon Treatment Nr. 2 stiprinamuoju stabilizatoriumi. Paruošta priemonė, nieko nereikia daryti kitaip, nei įprasta: maišymas, oksidanto stiprumas ir išlaikymo laikas. Tinka naudojant bet kokiam šviesinimui, visiems plaukams ar atskiroms sruogoms koreguot.

Atsargumo Įspėjimai: Tik profesionaliam naudojimui. Ne mažmeninei prekybai. Šį produktą naudoti kartu su Kadus Professional skiedikliais. Naudoti ne aukštesniu nei 20 vol. (6%) skiedikliu, užtepant ties galvos oda. Negalima maišyti 1:1 su skiedikliu. Negalima naudoti karšio įrenginio ar šilumą skleidžiančio šaltinio. Dėmesio! Perskaitykite ir laikykitės instrukcijos. Nesėkmės atveju, gali būti chemikalų sukeltų nudegimų / sveikatos problemų. Jei procedūros metu oda sureaguoja, nebetęsti procedūros toliau. Tokiu atveju nuskalaukite plaukus su vandeniu ir kreipkitės medicininės pagalbos, jei to reikia. Įspėjame: gali sukelti odos sudirgimą ir / ar alerginę reakciją kai kuriems asmenims. Šio produkto nenaudoti asmenims, jaunesniems nei 16 metų. Nenaudokite priemonės, jei jūsų klientas:
– Turi alerginių dėmių ant veido odos ar oda yra jautri.
– Sudirgusi ar pažeista galvos oda.
– Kada nors turėjo nepageidaujamą reakciją, plaukų šviesinimo metu.

Nenaudoti blakstienų ir antakių bei kitų kūno vietų plaukų dažymui. Žiūrėti, kad nepatektų į akis. Jei patektų į akis, nedelsiant plauti jas vandeniu. Dirbant mūvėti apsaugines pirštines. Priemonę maišyti tik gerai išvėdintoje patalpoje. Nepalikti kliento be priežiūros ir reguliariai tikrinti kliento plaukų būklę. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Naudojimas. Atsižvelgdami į tai, kiek tonų norima pašviesinti plaukus, taip pat į priemonės konsistenciją, sumaišykite su Kadus Hair Color Developer (1,9 %, 4 %, 6 %, 9 % arba 12 %). Kuo mažesnė aktyviklio koncentracija, tuo švelnesnis yra poveikis vykstant šviesinimo procesui.
• Maišymo santykis: 1:1,5 iki 1:2
• Tepti ant sausų plaukų
• Jei tepama iki plaukų šaknų ir patenka ant odos, naudokite 6 % (20 vol) arba mažesnės procentinės sudėties Kadus Hair Color Developer.

Akcijos

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas