Skalbiamieji milteliai BINGO COLOR, 400 g

1,49 

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.):
- Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos atskiru susitarimu.
- Paštomatuose „Venipak“. Kaina – 1,99 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
- Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.
* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Skalbiamieji milteliai BINGO COLOR, 400 g

Skirti visų rūšių spalvotiems audiniams skalbti, išskyrus vilną ir šilką. Tinka skalbti rankomis ir paprastomis skalbimo mašinomis. Sudėtyje yra aktyviųjų putų, kurios padeda šalinti dėmes. Išskalbti audiniai spindi švara ir gaiviai kvepia.

Sudėtis: 5–15 % anijoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, < 5 % nejoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų. Yra fermentų, kvapų.

Naudojimas. Būtinai atkreipkite dėmesį į skalbinių etiketėse esančią gamintojo informaciją. Ant dėžutės dugno nurodyta dozavimo informacija skalbiant minkštame vandenyje paprastomis skalbimo mašinomis (1) bei mirkant ir skalbiant rankomis (2), esant nešvariems audiniams (Dirty clothes) ir labai nešvariems audiniams (Very dirty clothes). Skalbiant kietame vandenyje (>14 ºdH) papildomai naudokite 200 ml skalbiamųjų miltelių. Įberkite miltelių į vandenį ir juos maišykite, kol suputos. Skalbimas: skalbkite drabužius su rekomenduojamu skalbiamųjų miltelių kiekiu, nurodytu dozavimo lentelėje. Mirkymas: baltus audinius mirkykite vieną dieną, spalvotus – vieną valandą.

Skalbimo patarimai. Prieš skalbiant surūšiuokite spalvotus ir baltus audinius. Spalvotus drabužius išbandykite mažai pastebimoje vietoje. Nedžiovinkite skalbinių tiesioginiuose saulės spinduliuose. Naudojant šiuos skalbiamuosius miltelius papildomai baliklio naudoti nereikia. Rekomenduojama spalvotus ir sintetinius audinius skalbti 30–50 °C temperatūroje, tamsių spalvų ir linkusius blukti bei švelnius audinius – 0–30 °C temperatūroje.

PAVOJINGAS. Smarkiai pažeidžia akis. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Mūvėti apsaugines pirštines/dėvėti apsauginius drabužius/naudoti akių (veido) apsaugos priemones. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis.

Tinka naudoti 5 metus nuo pagaminimo datos, nurodytos ant pakuotės. Laikyti atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje nei +35 °C temperatūroje ir esant ne didesnei kaip 95 % oro drėgmei.

 

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas