Skalbiamieji milteliai BINGO WHITE TOUCH, 400 g

1,49 

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.):
- Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos atskiru susitarimu.
- Paštomatuose „Venipak“. Kaina – 1,99 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
- Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.
* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Skalbiamieji milteliai BINGO WHITE TOUCH, 400 g

Skirti visų rūšių baltiems audiniams skalbti, išskyrus vilną ir šilką. Tinka skalbti rankomis ir paprastomis skalbimo mašinomis. Sudėtyje yra aktyviųjų putų, kurios padeda šalinti dėmes. Išskalbti audiniai spindi švara ir gaiviai kvepia. Be fosfatų. Sudėtis: 515 % anijoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, < 5 % nejoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, poliakrilatų. Yra fermentų, optinių baliklių, kvapų, Benzyl Alcohol.

Naudojimas. Būtinai atkreipkite dėmesį į skalbinių etiketėse esančią gamintojo informaciją. Ant dėžutės dugno nurodyta dozavimo informacija skalbiant minkštame vandenyje paprastomis skalbimo mašinomis (1) bei mirkant ir skalbiant rankomis (2), esant nešvariems audiniams (Dirty clothes) ir labai nešvariems audiniams (Very dirty clothes). Skalbiant kietame vandenyje (>14 ºdH) papildomai naudokite 200 ml skalbiamųjų miltelių. Įberkite miltelių į vandenį ir juos maišykite, kol suputos. Skalbimas: skalbkite drabužius su rekomenduojamu skalbiamųjų miltelių kiekiu, nurodytu dozavimo lentelėje. Mirkymas: baltus audinius mirkykite vieną dieną, spalvotus – vieną valandą. Skalbimo patarimai. Prieš skalbiant surūšiuokite spalvotus ir baltus audinius. Spalvotus drabužius išbandykite mažai pastebimoje vietoje. Naudojant šiuos skalbiamuosius miltelius papildomai baliklio naudoti nereikia. Rekomenduojama spalvotus ir sintetinius audinius skalbti 30–50 °C temperatūroje, baltus ir medvilninius audinius – 50–95 °C temperatūroje, tamsių spalvų ir linkusius blukti bei švelnius audinius – 0–30 °C temperatūroje.

PAVOJINGA. Dirgina odą. Smarkiai pažeidžia akis. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Mūvėti apsaugines pirštines /naudoti akių (veido) apsaugos priemones. Pasijutus blogai, skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ/kreiptis į gydytoją. Jeigu sudirginama oda: kreiptis į gydytoją.

Tinka naudoti 3 metus nuo pagaminimo datos, nurodytos ant pakuotės.

Informacija dėl produktų sudėties

Elektroninėje parduotuvėje nurodyta produktų sudėtis gali būti keičiama. Naujausias sudėčių sąrašas yra ant Jūsų įsigyto produkto pakuotės. Jei internete nurodyta produkto sudėtis skiriasi nuo pateiktos ant pakuotės, vadovaukitės sąrašu, esančiu ant pakuotės. Už produkto sudėtį atsako gamintojas. Gamintojas: žr. ant pakuotės.

Informacija dėl produktų išvaizdos

Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Originalių produktų spalvos, užrašai, parametrai, matmenys, dydžiai, funkcijos, ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip nei realybėje. Jei nerandate opcijos prekės spalvai ar formai pasirinkti, tuomet ji bus parenkama atsitiktine tvarka.

Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 657 88868 arba el. paštu eprekyba@svarosprekes.lt

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas