Skalbimo kapsulės PUROX COLOR, 20 vnt.

4,50 

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 35 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.):
- Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos atskiru susitarimu.
- Paštomatuose „Venipak“. Kaina – 1,99 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
- Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.
* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.
Skalbimo kapsulės PUROX COLOR, 20 vnt.
Koncentruotos skalbimo miltelių kapsulės skirtos skalbti spalvotus audinius. Veiksmingos skalbiant 30 °C vandens temperatūroje. Išsaugo spalvas, palieka malonų, ilgai išliekantį kvapą. Sudėtyje yra priemonės, stabdančios kalkių nuosėdų atsiradimą skalbimo mašinoje. Laikykitės drabužių gamintojo nurodymų etiketėse ir atitinkamai rūšiuokite drabužius bei audinius. Jei nesate tikri, spalvotus audinius skalbkite atskirai. Įsisenėjusias dėmes reikia atskirai pamirkyti ir paruošti pagrindiniam skalbimui. Netinka skalbti vilną ir šilką.
Sudėtis: 5-15% anijoninės aktyviosios paviršiaus medžiagos, 5-15% nejoninės aktyviosios paviršiaus medžiagos, 5-15% deguonies pagrindu pagaminti balinimo junginiai, <5 %polikalboksilatai ir fermentai, kvepalai. Laikyti vėsioje ir sausoje vietoje, saugoti nuo saulės spindulių. Produktas išlaiko aukščiausią, kokybę 36 mėnesius. Partijos numeris ir pagaminimo data ant pakuotės.
DĖMESIO! Dirgina akis. Dirgina odą. Saugoti nuo vaikų. PRARIJUS: Išskalauti burną. NESKATINTI vėmimo. PATEKUS ANT ODOS: nuplauti dideliu kiekiu vandens. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai skalaukite vandeniu. Išsiimkite kontaktinius lęšius, jei yra ir tai lengva padaryti. Tęsti skalavimą. Nedelsiant skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ/gydytoją.
Išmeskite turinį/talpą į tinkamai paženklintus atliekų konteinerius pagal vietinę komunalinių atliekų tvarkymo sistemą.
Gamintojas: Clovin SA, 18-220 Czyzew, ul. Zarzecze 14, Lenkija
Informacija dėl produktų sudėties

Elektroninėje parduotuvėje nurodyta produktų sudėtis gali būti keičiama. Naujausias sudėčių sąrašas yra ant Jūsų įsigyto produkto pakuotės. Jei internete nurodyta produkto sudėtis skiriasi nuo pateiktos ant pakuotės, vadovaukitės sąrašu, esančiu ant pakuotės. Už produkto sudėtį atsako gamintojas. Gamintojas: žr. ant pakuotės.

Informacija dėl produktų išvaizdos

Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Originalių produktų spalvos, užrašai, parametrai, matmenys, dydžiai, funkcijos, ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip nei realybėje. Jei nerandate opcijos prekės spalvai ar formai pasirinkti, tuomet ji bus parenkama atsitiktine tvarka.

Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 657 88868 arba el. paštu eprekyba@svarosprekes.lt

Rekomenduojame Jums

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas