Skystasis skalbiklis ACTIVE UNIVERSAL, 4,1 l, 120 skalb.

6,95 

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.):
- Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos atskiru susitarimu.
- Paštomatuose „Venipak“. Kaina – 1,99 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
- Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.
* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Skystasis skalbiklis ACTIVE UNIVERSAL, 4,1 l, 120 skalb.

Universalus skalbiklis, skirtas skalbti rankomis ir visų tipų skalbimo mašinoms. Tinka baltiems ir spalvotiems skalbiniams. Sudėtyje nėra fosfatų. Tinka skalbti visų tipų skalbimo mašinose esant bet kokio kietumo vandeniui ir bet kokiam tekstilės nešvarumo laipsniui.

Naudojimas. Ant pakuotės nurodyta dozavimo informacija (Dosage/Dozowanie), esant skalbimo mašinos pakrovimui 4–5 kg sausų skalbinių, bei minkštam/vidutinio kietumo (soft/miekka, medium/srednia) ir kietam (hard/twarda) vandeniui, pagal tekstilės nešvarumo laipsnius. 1 kamštelis = 50 ml. Skalbiant 7 kg ir didesniam sausų skalbinių skalbimo mašinos pakrovimui papildomai pilti 45 ml skalbiklio. Skalbiant rankomis į 10 l vandens pilti 60 ml skalbiklio. Standartinis skalbimo pakrovimų skaičius – 120, naudojant vidutinio kietumo vandenį, kuris atitinka 2,5 mmol.

Sudėtis: < 5 % anijoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, < 5 % nejoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų. Yra kvapų, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3,Diol, Octylisothiazolinone.

ATSARGIAI. Sukelia smarkų akių dirginimą. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Mūvėti apsaugines pirštines/naudoti akių (veido) apsaugos priemones. Po naudojimo kruopščiai nuplauti rankas. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Tinka naudoti iki datos, nurodytos ant pakuotės po raidės E. Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje.

Informacija dėl produktų sudėties

Elektroninėje parduotuvėje nurodyta produktų sudėtis gali būti keičiama. Naujausias sudėčių sąrašas yra ant Jūsų įsigyto produkto pakuotės. Jei internete nurodyta produkto sudėtis skiriasi nuo pateiktos ant pakuotės, vadovaukitės sąrašu, esančiu ant pakuotės. Už produkto sudėtį atsako gamintojas. Gamintojas: žr. ant pakuotės.

Informacija dėl produktų išvaizdos

Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Originalių produktų spalvos, užrašai, parametrai, matmenys, dydžiai, funkcijos, ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip nei realybėje. Jei nerandate opcijos prekės spalvai ar formai pasirinkti, tuomet ji bus parenkama atsitiktine tvarka.

Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 657 88868 arba el. paštu eprekyba@svarosprekes.lt

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas