Skystasis plonų audinių skalbiklis DENK MIT, 1,5 l

4,50 

Produkto kodas: 4010355055156 Kategorija:

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.) :

  • Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos taikant 50,00 Eur pristatymo mokestį, pristatymo terminas derinamas atskirai.
  • Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
  • Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.

* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Skystasis plonų audinių skalbiklis DENK MIT, 1,5 l

Skirtas ploniems audiniams skalbti. Saugo audinių spalvas ir padeda išlaikyti jų formas. Tinka ir termo, ir membraninei tekstilei (sporto, žvejybos, slidinėjimo ir kt. aprangai) skalbti. Sudėtyje yra specialios kartumo suteikiančios medžiagos Bitrex®, kuri apsaugos vaikus nuo atsitiktinio skalbiklio prarijimo. Tinka skalbti visų rūšių skalbiniams, išskyrus vilną ir šilką.

Sudėtis: < 5 % muilo, anijoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, nejoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, amfoterinių aktyviųjų paviršiaus medžiagų. Yra fermentų (proteazė/alfa-amilazė/mananazė/celulazė), kvapų, konservantų (Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone)

Atsargiai. Sukelia smarkų akių dirginimą. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Naudoti akių (veido) apsaugos priemones. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę.

Naudojimas. Būtinai atkreipkite dėmesį į skalbinių etiketėse esančią gamintojo informaciją. Nauji, spalvoti audiniai gali išblukti. Prieš naudojimą patikrinkite tokių audinių spalvos atsparumą ir skalbkite juos atskirai. Skalbinius rūšiuokite pagal spalvą, skalbimo temperatūrą ir nešvarumo laipsnį. Ryškius ir spalvotus audinius skalbkite atskirai. Pakraukite pusę skalbimo mašinos. Rekomenduojama audinius skalbti išvirkščiąja puse, žemoje temperatūroje, pasirinkus specialią skalbimo programą. Ant pakuotės nurodyta dozavimo informacija, skalbiant 2,5 kg sausų skalbinių ir esant minkštam ir vidutinio kietumo (weich/mittel) bei kietam (hart) vandeniui. Skalbiant rankomis 10 l vandens pilkite 25 ml skalbiklio. 1 kamštelis – 38 ml.

Gamintojas: žr. ant pakuotės.

Dėl galimų sudėties ir ingredientų pakitimų atsakingas gamintojas. Rekomenduojame produkto sudėtį tikrinti ant gaminio pakuotės.

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas