Skystasis plonų audinių skalbiklis DENK MIT, 1,5 l

4,50 

Neturime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 35 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.):
- Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos atskiru susitarimu.
- Paštomatuose „Venipak“. Kaina – 1,99 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
- Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.
* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Rekomenduojame Jums

eKAINA
-15%
Original price was: 1,00 €.Current price is: 0,85 €.
eKAINA
-15%
Original price was: 1,00 €.Current price is: 0,85 €.
eKAINA
-15%
Original price was: 1,00 €.Current price is: 0,85 €.

Skystasis plonų audinių skalbiklis DENK MIT, 1,5 l

Skirtas ploniems audiniams skalbti. Saugo audinių spalvas ir padeda išlaikyti jų formas. Tinka ir termo, ir membraninei tekstilei (sporto, žvejybos, slidinėjimo ir kt. aprangai) skalbti. Sudėtyje yra specialios kartumo suteikiančios medžiagos Bitrex®, kuri apsaugos vaikus nuo atsitiktinio skalbiklio prarijimo. Tinka skalbti visų rūšių skalbiniams, išskyrus vilną ir šilką.

Sudėtis: < 5 % muilo, anijoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, nejoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, amfoterinių aktyviųjų paviršiaus medžiagų. Yra fermentų (proteazė/alfa-amilazė/mananazė/celulazė), kvapų, konservantų (Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone)

Atsargiai. Sukelia smarkų akių dirginimą. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Naudoti akių (veido) apsaugos priemones. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę.

Naudojimas. Būtinai atkreipkite dėmesį į skalbinių etiketėse esančią gamintojo informaciją. Nauji, spalvoti audiniai gali išblukti. Prieš naudojimą patikrinkite tokių audinių spalvos atsparumą ir skalbkite juos atskirai. Skalbinius rūšiuokite pagal spalvą, skalbimo temperatūrą ir nešvarumo laipsnį. Ryškius ir spalvotus audinius skalbkite atskirai. Pakraukite pusę skalbimo mašinos. Rekomenduojama audinius skalbti išvirkščiąja puse, žemoje temperatūroje, pasirinkus specialią skalbimo programą. Ant pakuotės nurodyta dozavimo informacija, skalbiant 2,5 kg sausų skalbinių ir esant minkštam ir vidutinio kietumo (weich/mittel) bei kietam (hart) vandeniui. Skalbiant rankomis 10 l vandens pilkite 25 ml skalbiklio. 1 kamštelis – 38 ml.

Gamintojas: žr. ant pakuotės.

Dėl galimų sudėties ir ingredientų pakitimų atsakingas gamintojas. Rekomenduojame produkto sudėtį tikrinti ant gaminio pakuotės.

Informacija dėl produktų sudėties

Elektroninėje parduotuvėje nurodyta produktų sudėtis gali būti keičiama. Naujausias sudėčių sąrašas yra ant Jūsų įsigyto produkto pakuotės. Jei internete nurodyta produkto sudėtis skiriasi nuo pateiktos ant pakuotės, vadovaukitės sąrašu, esančiu ant pakuotės. Už produkto sudėtį atsako gamintojas. Gamintojas: žr. ant pakuotės.

Informacija dėl produktų išvaizdos

Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Originalių produktų spalvos, užrašai, parametrai, matmenys, dydžiai, funkcijos, ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip nei realybėje. Jei nerandate opcijos prekės spalvai ar formai pasirinkti, tuomet ji bus parenkama atsitiktine tvarka.

Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 657 88868 arba el. paštu eprekyba@svarosprekes.lt

Akcijos

eKAINA
-15%
Original price was: 1,00 €.Current price is: 0,85 €.
eKAINA
-15%
Original price was: 1,00 €.Current price is: 0,85 €.
eKAINA
-15%
Original price was: 1,00 €.Current price is: 0,85 €.
-24%
Original price was: 20,90 €.Current price is: 15,90 €.
-15%
Original price was: 12,75 €.Current price is: 10,84 €.
-23%
Original price was: 6,50 €.Current price is: 4,99 €.

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas