Skystasis skalbiklis PROPRE SUISSE, 54 skalb., 3 l

7,90 

Neturime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.):
- Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos atskiru susitarimu.
- Paštomatuose „Venipak“. Kaina – 1,99 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
- Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.
* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Skystasis skalbiklis PROPRE SUISSE, 54 skalb., 3 l

Skirtas baltiems audiniams skalbti. Tinka skalbti nuo 20 ºC laipsnių temperatūros. Padeda audiniams tapti švariems ir minkštiems. Skalbiklis padės pašalinti net ir sunkiai įsisenėjusias dėmes, o baltiems audiniams tapti dar baltesniems.

Naudojimas. Surūšiuokite skalbinius pagal spalvas. Ant pakuotės nurodyta dozavimo informacija (DOSIERUNG/DOSAGE), esant skalbimo mašinos pakrovimui 4–5 kg sausų skalbinių, 6–8 kg sausų skalbinių, minkštam/vidutinio kietumo (Weich/Mittel, douce/moyenne) ir kietam (Hart, dure) vandeniui. Skalbiklį galima pilti į skalbimo mašinos dozavimo skyrelį arba tiesiai į skalbyklės būgną. Skalbiant rankomis į 10 l vandens pilti 45 ml skalbiklio.

Skalbimo rekomendacijos. Prieš skalbiant atkreipkite dėmesį į skalbinių etiketėse nurodytą priežiūros informaciją. Pirmą kartą naujus, spalvotus audinius skalbkite atskirai. Nenaudoti vilnai ir šilkui skalbti.

Sudėtis: 5–15 % anijoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, < 5 % nejoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, muilo, amfoterinių aktyviųjų paviršiaus medžiagų. Yra kvapų, optinių baliklių, Hexyl Cinnamal, fermentų (gaminami genų inžinerijos būdu), konservantų (Methylisothiazolinone, Benzisothiazolinone).

PAVOJINGA. Smarkiai pažeidžia akis. Gali sukelti alerginę odos reakciją. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Mūvėti apsauginės pirštines/naudoti akių (veido) apsaugos priemones. PATEKUS ANT ODOS: plauti dideliu vandens kiekiu. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Turinį/talpyklą išpilti (išmesti) į įteisintą atliekų šalinimo įmonę.Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę.

Platintojas UAB „Paslaugų idėja“, Europos pr. 69, LT-46333 Kaunas, tel. (8 37) 391 111.

Informacija dėl produktų sudėties

Elektroninėje parduotuvėje nurodyta produktų sudėtis gali būti keičiama. Naujausias sudėčių sąrašas yra ant Jūsų įsigyto produkto pakuotės. Jei internete nurodyta produkto sudėtis skiriasi nuo pateiktos ant pakuotės, vadovaukitės sąrašu, esančiu ant pakuotės. Už produkto sudėtį atsako gamintojas. Gamintojas: žr. ant pakuotės.

Informacija dėl produktų išvaizdos

Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Originalių produktų spalvos, užrašai, parametrai, matmenys, dydžiai, funkcijos, ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip nei realybėje. Jei nerandate opcijos prekės spalvai ar formai pasirinkti, tuomet ji bus parenkama atsitiktine tvarka.

Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 657 88868 arba el. paštu eprekyba@svarosprekes.lt

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas