Skystasis skalbiklis PASSION GOLD 3 IN 1 DELICATE, 55 skalb., 2 l

3,10 

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.):
- Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos atskiru susitarimu.
- Paštomatuose „Venipak“. Kaina – 1,99 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
- Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.
* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Skystasis skalbiklis PASSION GOLD 3 IN 1 DELICATE

Tinka švelniems ir ploniems audiniams skalbti. Su lanolinu ir muilu, kurie padeda pagerinti skalbimo efektą. Tinka skalbti visų tipų skalbimo mašinomis ir rankomis.

Naudojimas. Prieš skalbiant surūšiuokite skalbinius. Visada laikykitės skalbinių etiketėse nurodytų gamintojo instrukcijų, ypač dėl skalbimo temperatūros.

Dozavimo informacija. Ant pakuotės nurodyta dozavimo informacija, skalbiant 2,5 kg sausų skalbinių automatine skalbimo mašina pagal nešvarumo lygius. Tinka skalbti 30–60 ºC temperatūros vandenyje. Skalbiant 4,5 kg sausų skalbinių automatine skalbimo mašina papildomai įpilkite 20 ml skalbiklio. Skalbiant rankomis į 5 l vandens įpilkite 35 ml skalbiklio.

Sudėtis: 5–15 % anijoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, < 5 % nejoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, < 5 % muilo, < 5 % fosfatų, < 5 % EDTA ir jos druskų. Yra kvapų (Limonene, Citronellol), konservantų (Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone).

ATSARGIAI. Sukelia smarkų akių dirginimą. Jei reikalinga gydytojo konsultacija su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją. Tinka naudoti 3 metus nuo pagaminimo datos, nurodytos ant pakuotės. Laikyti 5–30 °C temperatūroje.

Gamintojas: žr. ant pakuotės.

Dėl galimų sudėties ir ingredientų pakitimų atsakingas gamintojas. Rekomenduojame produkto sudėtį tikrinti ant gaminio pakuotės.

Gamintojas: Vokietija.

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas