Skystasis skalbiklis TOTAL COLOR, 36 skalb., 2 l

6,60 

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.):
- Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos atskiru susitarimu.
- Paštomatuose „Venipak“. Kaina – 1,99 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
- Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.
* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Skystasis skalbiklis TOTAL COLOR, 36 skalb., 2 l

Skirtas spalvotiems ir tamsiems audiniams skalbti. Be balinamųjų medžiagų ir optinių baliklių.

Naudojimas. Surūšiuokite skalbinius pagal spalvas. Ant pakuotės nurodyta dozavimo informacija (DOSIERUNG/DOSAGE), esant skalbimo mašinos pakrovimui 4–5 kg sausų skalbinių, 6–8 kg sausų skalbinių, mažiau nei 4 kg sausų skalbinių bei minkštam/vidutinio kietumo (Weich/Mittel, douce/moyenne) ir kietam (Hart, dure) vandeniui. Skalbiklį galima pilti į skalbimo mašinos dozavimo skyrelį arba tiesiai į skalbyklės būgną. Skalbiant rankomis į 10 l vandens pilti 30 ml skalbiklio.Skalbimo rekomendacijos. Prieš skalbiant atkreipkite dėmesį į skalbinių etiketėse nurodytą priežiūros informaciją. Pirmą kartą naujus, spalvotus audinius skalbkite atskirai.

Sudėtis: 5–15 % nejoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, < 5 % muilo, fosfonatų. Yra kvapų, fermentų (gaminami genų inžinerijos būdu), Hexyl Cinnamal, Citronellol, Linalool.PAVOJINGASmarkiai pažeidžia akis. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Naudoti akių (veido) apsaugos priemones. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Nedelsiant skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę.

Informacija dėl produktų sudėties

Elektroninėje parduotuvėje nurodyta produktų sudėtis gali būti keičiama. Naujausias sudėčių sąrašas yra ant Jūsų įsigyto produkto pakuotės. Jei internete nurodyta produkto sudėtis skiriasi nuo pateiktos ant pakuotės, vadovaukitės sąrašu, esančiu ant pakuotės. Už produkto sudėtį atsako gamintojas. Gamintojas: žr. ant pakuotės.

Informacija dėl produktų išvaizdos

Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Originalių produktų spalvos, užrašai, parametrai, matmenys, dydžiai, funkcijos, ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip nei realybėje. Jei nerandate opcijos prekės spalvai ar formai pasirinkti, tuomet ji bus parenkama atsitiktine tvarka.

Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 657 88868 arba el. paštu eprekyba@svarosprekes.lt

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas