Kilimų valiklis YPLON, 600 ml

3,59 

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.):
- Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos atskiru susitarimu.
- Paštomatuose „Venipak“. Kaina – 1,99 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
- Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.
* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Kilimų valiklis YPLON, 600 ml

Kilimų valiklis Yplon expert aerozolis puikiai išvalo įsisenėjusias dėmes iš kilimų ir baldų apmušalų.

Naudojimas:  Apsaugokite baldų kojas. Prieš naudojimą išbandykite spalvos patvarumą ant nematomos paviršiaus dalies. Išsiurbkite. Prieš naudojimą gerai suplakite. Laikykite skardinę aukštyn kojom ir purškite. Paskirstykite kampine ir palikite džiūti apie 1 val.. išsiurbkite. Labai degios putos. Laikykite atokiau nuo liepsnos ir elektros prietaisų, kol putos visiškai išdžius.

Pavojinga. Ypač degus aerozolis. Slėginė talpykla. Kaitinama gali sprogti. Jei reikalinga gydytojo konsultacija su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių/žiežirbų/atviros liepsnos/karštų paviršių. Nerūkyti. Nepurkšti į atvirą liepsną ar kitus degimo šaltinus. Slėginis indas. Nepradurti, nedeginti net ir panaudoto. Neįkvėpti aerozolio. saugoti nuo saulės šviesos.. Nelaikyti aukštesnėje nei 50 laipsnių temperatūroje.

Sudėtyje yra 5% arba daugiau, bet ne mažiau kaip 15%: alifatinių angliavandenilių. Mažiau kaip 5%: nejoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, anijoninių aktyviųjų paviršiau medžiagų. Taip pat kvapai (Limomene, Linalool), konservantai (benzisothiazolinone, Methylchloroisothiazolinone ir Methylisothiazolinone).

Kilmės šalis: Lenkija.

Informacija dėl produktų sudėties

Elektroninėje parduotuvėje nurodyta produktų sudėtis gali būti keičiama. Naujausias sudėčių sąrašas yra ant Jūsų įsigyto produkto pakuotės. Jei internete nurodyta produkto sudėtis skiriasi nuo pateiktos ant pakuotės, vadovaukitės sąrašu, esančiu ant pakuotės. Už produkto sudėtį atsako gamintojas. Gamintojas: žr. ant pakuotės.

Informacija dėl produktų išvaizdos

Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Originalių produktų spalvos, užrašai, parametrai, matmenys, dydžiai, funkcijos, ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip nei realybėje. Jei nerandate opcijos prekės spalvai ar formai pasirinkti, tuomet ji bus parenkama atsitiktine tvarka.

Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 657 88868 arba el. paštu eprekyba@svarosprekes.lt

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas