Plastmasinių paviršių valiklis KOSLITA, 500 ml

2,05 

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.):
- Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos atskiru susitarimu.
- Paštomatuose „Venipak“. Kaina – 1,99 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
- Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.
* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Plastmasinių paviršių valiklis KOSLITA, 500 ml

Paskirtis: efektyviai valo plastmasinius paviršius. Sudėtyje yra antistatinių priedų , mažinančių dulkių nusėdimą ant nuvalytų paviršių. Tinka valyti virtuvės buities technikos ir kompiuterių plastmasinius paviršius. Naudojant valiklį patalpoje pasklinda malonus aromatas.

Sudėtis: < 5 % paviršinio aktyvumo medžiagos, izopropilo spiritas, kvapai.

Naudojimas:   Purkštuko pagalba užpurkšti ant valomo paviršiaus, patrinti kempine ar šluoste. Paviršius tiesiogiai besiliečiančius su maistu nuplauti vandeniu. Kompiuterio plastmasinius paviršius valyti šluoste , sudrėkinta valikliu. Negalima valikliu tiesiogiai purkšti ant kompiuterio plastmasinių paviršių.

Sauga: Atsargiai. Degūs skystis ir garai. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje.

PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Laikyti atokiau nuo atviros liepsnos/karštų paviršių. – Nerūkyti. Turinį/talpyklą išpilti (išmesti) į įteisintą atliekų šalinimo įmonę.

Laikymas: vėsiose sausose patalpose, uždarytuose gamintojo buteliuose.

Kilmės šalis: Lietuva

Informacija dėl produktų sudėties

Elektroninėje parduotuvėje nurodyta produktų sudėtis gali būti keičiama. Naujausias sudėčių sąrašas yra ant Jūsų įsigyto produkto pakuotės. Jei internete nurodyta produkto sudėtis skiriasi nuo pateiktos ant pakuotės, vadovaukitės sąrašu, esančiu ant pakuotės. Už produkto sudėtį atsako gamintojas. Gamintojas: žr. ant pakuotės.

Informacija dėl produktų išvaizdos

Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Originalių produktų spalvos, užrašai, parametrai, matmenys, dydžiai, funkcijos, ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip nei realybėje. Jei nerandate opcijos prekės spalvai ar formai pasirinkti, tuomet ji bus parenkama atsitiktine tvarka.

Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 657 88868 arba el. paštu eprekyba@svarosprekes.lt

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas