Indų ploviklis DENKMIT, 500 ml

1,50 

Produkto kodas: 4010355053084 Kategorija:

Neturime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.) :

  • Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos taikant 50,00 Eur pristatymo mokestį, pristatymo terminas derinamas atskirai.
  • Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
  • Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.

* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Indų ploviklis DENKMIT, 500 ml

Koncentruota riebalų tirpinimo galia su aktyviąja sodos formule. Šalina įsisenėjusius nešvarumus ir suteikia indams spindesio. pH neutralus. Labai ekonomiškas – mažo ploviklio kiekio (2 ml) pakanka 5 l vandens. Užtikrinant vaikų saugumą, ploviklio sudėtyje yra labai kartaus skonio medžiaga „Bitrex“, kuri padeda išvengti atsitiktinio ploviklio nurijimo.

Atsargumo įspėjimai. Saugoti nuo vaikų. Vengti patekimo į akis. Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu. Panaudojus nusiplauti rankas. Vengti patekimo į burną. Prarijus kreiptis į gydytoją.

Sudėtis: 15–30 % anijoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, 5–15 % amfoterinių aktyviųjų paviršiaus medžiagų. Yra kvapų (Limonene, Linalool), konservantų (Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone), dažiklių ir kartaus skonio priedo Bitrex.

Gamintojas: žr. ant pakuotės.

Dėl galimų sudėties ir ingredientų pakitimų atsakingas gamintojas. Rekomenduojame produkto sudėtį tikrinti ant gaminio pakuotės.

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas