Indų ploviklis EASY, 500 ml

1,20 

Neturime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.):
- Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos atskiru susitarimu.
- Paštomatuose „Venipak“. Kaina – 1,99 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
- Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.
* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Indų ploviklis EASY, 500 ml

Naudojimas. Atidarykite dangtelį ir įpilkite šiek tiek priemonės į šiltą vandenį. Po plovimo indus kruopščiai išskalaukite vandeniu. Rankų priežiūra. Po naudojimo kruopščiai nuplaukite ir nusausinkite rankas. Venkite ilgo kontakto, jei Jūsų oda yra jautri arba pažeista.

Sudėtis: 5‒15 % anijoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, < 5 % nejoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų. Yra kvapų, konservantų (Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone, 2-bromo-2-nitropane-1,3-diol).

ATSARGIAI

Dirgina odą. Gali sukelti alerginę odos reakciją. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. PATEKUS ANT ODOS: plauti dideliu vandens kiekiu. Jeigu sudirginama oda: kreiptis į gydytoją. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. Prieš naudojimą perskaityti etiketę. Sudėtyje yra Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone. Gali sukelti alerginę reakciją.

Importuotojas UAB „Paslaugų idėja“, Europos pr. 69, LT-46333 Kaunas, tel. (8 37) 391 111.

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas