Oro gaiviklis PURE ESSENCE COFFEE, 50 ml

3,85 

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 39 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.) :

  • Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos taikant 50,00 Eur pristatymo mokestį, pristatymo terminas derinamas atskirai.
  • Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
  • Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.

* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Oro gaiviklis PURE ESSENCE COFFEE, 50 ml

Naudojimas. Atidaryti buteliuką. Įmerkti medines lazdeles. Kai lazdelės įmirks kvapniame skystyje, pradės sklisti malonus, ilgai išliekantis kvapas. Norint, kad lazdelės skleistų stipresnį kvapą, jas kas kelias dienas apverskite. Kvapas išlieka kelias savaites.

Dėmesio! Vengti patekimo ant odos. Prarijus, kreiptis į gydytoją. Naudoti pagal instrukcijas. Neišmesti dėžutės, kol produktas nebus visiškai sunaudotas! Kiekis –
50 ml.

ATSARGIAI

Degūs skystis ir garai. Dirgina odą. Gali sukelti alerginę odos reakciją. Sukelia smarkų akių dirginimą. Gali sukelti mieguistumą arba galvos svaigimą. Toksiška vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių, karštų paviršių, žiežirbų, atviros liepsnos ir kitų uždegimo šaltinių. Nerūkyti. Saugoti, kad nepatektų į aplinką. Mūvėti apsaugines pirštines/dėvėti apsauginius drabužius/naudoti akių (veido) apsaugos priemones. PATEKUS ANT ODOS: plauti dideliu vandens kiekiu. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Jei sudirginama oda arba ją išberia: kreiptis į gydytoją. Laikyti užrakintą. Turinį/talpyklą išpilti (išmesti) į patvirtintą atliekų perdirbimo įmonę.

Sudėtyje yra 1-methoxypropan-2-ol; Geraniol; Linalool;  ɑ-hexylcinnamaldehyde; Benzyl salicylate; Hexyl salicylate; Nerol; Citral; 2-(4-tert-butylbenzyl)propionaldehyde; (R)-p-mentha-1,8-diene; 4-tert-butylcyclohexyl acetate; 2,4-dimethylcyclohex-3-ene-1-carbaldehyde.

Sudėtyje yra 1-(2,6,6-trimethyl-3-cyclohexen-1-yl)-2-buten-1-one; 1-(5,5-dimethyl-1-cyclohexen-1-yl)pent-4-en-1-one; piperonal. Gali sukelti alerginę reakciją.

Gamintojas Revers Cosmetics Sp. z o.o., 05-090 Raszyn, ul. Słowikowskiego 39A, Lenkija.

Tinka naudoti iki datos, nurodytos ant pakuotės užklijuotame lipduke.

Brand

Pure essence

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas