Automobilių oro gaiviklis SETABLU TALC, 7 ml

2,28 

Produkto kodas: 8057502403428 Kategorija:

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.) :

  • Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos taikant 50,00 Eur pristatymo mokestį, pristatymo terminas derinamas atskirai.
  • Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
  • Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.

* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Automobilių oro gaiviklis SETABLU TALC, 7 ml

Naudojimas. Šiek tiek atsukite medinį dangtelį, kad gaiviklis pradėtų skleisti kvapą. Tuomet gaiviklį pakabinkite ant mašinoje esančio veidrodžio. Dėmesio! Išbėgęs skystis gali pažeisti plastiką, audinius ir automobilio saloną.

ATSARGIAI. Sukelia smarkų akių dirginimą. Dirgina odą. Gali sukelti alerginę odos reakciją. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Nedelsiant kreiptis į gydytoją. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Mūvėti apsaugines pirštines/naudoti akių (veido) apsaugos priemones. Po naudojimo kruopščiai nuplauti rankas. Nusivilkti užterštus drabužius ir iškalbti prieš vėl apsivelkant. Turinį/talpyklą išpilti (išmesti) pagal vietinius ir nacionalinius reikalavimus. Stengtis neįkvėpti garų.

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas