Automobilių oro gaiviklis SETABLU MOUNTAIN, 7 ml

2,85 

Produkto kodas: 8057502403442 Kategorija:

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.) :

  • Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos taikant 50,00 Eur pristatymo mokestį, pristatymo terminas derinamas atskirai.
  • Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
  • Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.

* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Automobilių oro gaiviklis SETABLU MOUNTAIN, 7 ml

Naudojimas. Šiek tiek atsukite medinį dangtelį, kad gaiviklis pradėtų skleisti kvapą. Tuomet gaiviklį pakabinkite ant mašinoje esančio veidrodžio. Dėmesio! Išbėgęs skystis gali pažeisti plastiką, audinius ir automobilio saloną.

ATSARGIAI. Sukelia smarkų akių dirginimą. Dirgina odą. Gali sukelti alerginę odos reakciją. Toksiška vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus. Jeigu sudirginama oda arba ją išberia: kreiptis į gydytoją. Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Saugoti, kad nepatektų į aplinką. Surinkti ištekėjusią medžiagą. Mūvėti apsaugines pirštines/naudoti akių (veido) apsaugos priemones. Po naudojimo kruopščiai nuplauti rankas. Turinį/talpyklą išpilti (išmesti) pagal vietinius ir nacionalinius reikalavimus. Stengtis neįkvėpti garų.

Gamintojas: žr. ant pakuotės.

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas