Automobilių oro gaiviklis SETABLU WATER KISS, 7 ml

2,85 

Produkto kodas: 8057502403466 Kategorija:

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.) :

  • Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos taikant 50,00 Eur pristatymo mokestį, pristatymo terminas derinamas atskirai.
  • Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
  • Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.

* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Automobilių oro gaiviklis SETABLU WATER KISS, 7 ml

Naudojimas. Atsukite medinį dangtelį, nuimkite plastikinį dangtelį esantį po juo ir tada vėl užsukite medinį dangtelį. Apverskite buteliuką ir palaukite keletą sekundžių, kol dangtelis sušlaps ir pradės skleisti kvapą. Tuomet gaiviklį pakabinkite ant mašinoje esančio veidrodžio.

Įspėjimai! Kas 2–3 dienas patikrinkite ar dangtelis yra gerai priveržtas. Išbėgęs skystis gali pažeisti plastiką, audinius ir automobilio saloną.ATSARGIAISukelia smarkų akių dirginimą. Dirgina odą. Gali sukelti alerginę odos reakciją. Saugoti, kad nepatektų į aplinką. Surinkti ištekėjusią medžiagą. Jei sudirginama oda ar ją išberia: kreiptis į gydytoją.

Sudėtyje yra: Citral, pin-2(3)-ene, Hydroxycitronellal, 4-(4-hydroxy-4-methylpentyl)cyclohex-3-enecarbaldehyde, (R)-p-mentha-1,8-diene, Linalool, α-hexylcinnamaldehyde, hexyl 2-hydroxybenzoate, [3R-(3α,3aβ,6α,7β,8aα)]-octahydro-3,6,8,8-tetramethyl-1H-3a,7-methanoazulen-5-yl acetate , Lynalyl Acetate. Gali sukelti alerginę reakciją.

Gamintojas: žr. ant pakuotės.

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas