Automobilių oro gaiviklis SETABLU CLEAN, 7 ml

0,99 

Neturime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.):
- Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos atskiru susitarimu.
- Paštomatuose „Venipak“. Kaina – 1,99 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
- Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.
* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Automobilių oro gaiviklis SETABLU CLEAN, 7 ml

Naudojimas. Šiek tiek atsukite medinį dangtelį, kad gaiviklis pradėtų skleisti kvapą. Tuomet gaiviklį pakabinkite ant mašinoje esančio veidrodžio. Dėmesio! Išbėgęs skystis gali pažeisti plastiką, audinius ir automobilio saloną.

ATSARGIAI. Sukelia smarkų akių dirginimą. Dirgina odą. Gali sukelti alerginę odos reakciją. Toksiška vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus. Jeigu sudirginama oda arba ją išberia: kreiptis į gydytoją. Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Saugoti, kad nepatektų į aplinką. Surinkti ištekėjusią medžiagą. Mūvėti apsaugines pirštines/naudoti akių (veido) apsaugos priemones. Po naudojimo kruopščiai nuplauti rankas. Turinį/talpyklą išpilti (išmesti) pagal vietinius ir nacionalinius reikalavimus. Stengtis neįkvėpti garų.

Gamintojas: žr. ant pakuotės.

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas