Oro gaiviklis AMBI PUR MORNING DEW, 300 ml

3,90 

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 39 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.) :

  • Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos taikant 50,00 Eur pristatymo mokestį, pristatymo terminas derinamas atskirai.
  • Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
  • Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.

* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Oro gaiviklis AMBI PUR MORNING DEW

Šalina nemalonius kvapus ir gaivina patalpų orą.

Naudojimas. Laikykite flakoną stačiai, spauskite rankenėlę ir judindami purkškite oro gaiviklį. Kvapams jautrūs žmonės šį produktą turėtų naudoti atsargiai. Oro gaivikliai nepakeičia geros higienos praktikos.

Sudėtis: Benzisothiazolinone, kvapai, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool.

Atsargiai! Slėginė talpykla. Kaitinama gali sprogti. Kenksminga vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Saugotis, kad nepatektų į akis ir ant odos. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Turinį/talpyklą šalinti į tinkamą atliekų tvarkymo sistemą. Naudoti tik pagal paskirtį. Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių, karštų paviršių, žiežirbų, atviros liepsnos arba kitų uždegimo šaltinių. Nerūkyti. Nepradurti ir nedeginti net panaudoto. Saugoti nuo saulės šviesos. Nelaikyti aukštesnėje kaip 50 °C/122 °F temperatūroje. Degi turinio masės dalis: 5 %. Nepraryti. Nelaimingo atsitikimo atveju skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ telefonais +370 5 236 20 52 arba +370 687 53378. Sudėtyje yra Benzisothiazolinone. Gali sukelti alerginę reakciją.

Kilmės šalis: ES

Brand

Ambi Pur

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas