WC muilas BREF COLOR ACTIV EUKALIPTUS, 50 g

1,85 

Neturime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.) :
  • Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos taikant 50,00 Eur pristatymo mokestį, pristatymo terminas derinamas atskirai.
  • Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
  • Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.
* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

WC muilas BREF COLOR ACTIV EUKALIPTUS, 50 g

Tai galingas ant unitazo rėmo tvirtinamas blokelis, kuris valo klozetą kartu su kiekvienu vandens nuleidimu ir tarp jų. Taip pat saugo nuo kalkių nuosėdų, skleidžia gaivų kvapą ir gėlių aromatą. Galiausiai, nudažo vandenį mėlynai, kad užtikrintų dar didesnę švarą ir gaivą. Sukurtas skleisti nepriekaištingą aromatą ir gaivą, kartu su nepriekaištingu veikimu ir švara.

Sudėtis: >30% anijoninių paviršinio aktyvumo medžiagų, 5 – 15 % nejoninių paviršinio aktyvumo medžiagų; kvapiosios medžiagos (Limonene, Eugenol, Coumarin)

Naudojimas: 1) Pakabinkite Bref Color Aktiv ant tualeto krašto 2) Sureguliuokite jį pagal vandens srautą 3) Pakeiskite jį, kai kamuoliukai bus tušti

Pavojinga! Dirgina odą. Sukelia smarkų akių dirginimą.  Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę.EUH208 Sudėtyje yra 2-methylisothiazol-3 (2H)-one. Gali sukelti alerginę reakciją. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Naudoti akių apsaugos priemones. PATEKUS ANT ODOS: plauti dideliu vandens kiekiu. PATEKUS Į AKIS: Atsargiai plauti vandeniu kelias minutes. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis.

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas